معرفی هتل بی در سنگاپور

هتل بی در سنگاپور «Bay Hotel Singapore» به دلیل امکانات فراوان و موقعیت جغرافیایی مکان مناسبی برای اقامت در شهر سنگاپور است.

 

این هتل 4 ستاره تنها 5 دقیقه پیاده روی از ایستگاه متروی هاربرفرانت سنگاپور فاصله دارد و برای رسیدن به جاذبه هایی مثل جزیره سنتوزا و یونیورسال استودیو نیاز به 20 دقیقه پیاده روی دارید. می توانید در این مسیر از فروشگاه های مختلف نیز دیدن کنید به هر حال هر سفری نیاز به خرید سوقاتی دارد!

در بخش پذیرش هتل می شود ارز را تبدیل کرد یا اینکه از یک راهنمای گردشگری در مورد تورهای روزانه گردشگری و یا چگونگی رسیدن به نقاط مختلف شهر سوال کرد.

خدماتی مخصوص افراد گم توان نیز در هتل مشاهده می شوند که برای راحتی حال مسافرین معلول در نظر گرفته شده اند. سرویس هایی مانند شست و شو و خشک شویی هم در دسترس هستند البته اینگونه خدمات هزینه جداگانه در بر دارند.

هتل بی سنگاپور

در هر جای هتل بی سنگاپور به اینترنت بی سیم دستری خواهید داشت و دستگاه های فکس و کپی، اتاق کنفرانس نیز برای کسانی که سفر کاری دارند در دسترس است.

اگر حیوانات خانگی دارید باید گفت در این هتل جایی برای آنها نیست. کارکنان هتل به زبان های چینی، مالایی و انگیسی صحبت می کنند لازم است یکی از این زبان ها را بدانید تا بدون دردسر با آنها ارتباط برقرار کنید.

خدمات تفریحی چون استخر شنا، باشگاه بدنسازی، در باغی سرسبز در اختیار میهمانان قرار گرفته اند.

در بخش تغذیه نیز رستوران روما راسا در این هتل انواع غذاهای اندونزیایی و بین المللی را سرو می کند. حتی از بوفه نیز برای سفارش صبحانه می شود استفاده کرد.

در اتاق های هتل خدماتی چون؛ روزنامه رایگان، تلفن، تلوزیون ماهواره ای، یخچال، اتو و میز اتو، سشوار و گاوصندوق دیجیتالی، در سرویس بهداشتی و حمام خصوصی می توانید همه نوع لوازم آرایشی- بهداشتی مورد نیازتان را بیابید.

امکانات هتل بی سنگاپور

اردیبهشت 15, 1397 12:13 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط