معرفی هتل ایبیس وین ماریاهیلف

هتل ایبیس وین ماریا هیلف در شهر وین قرار دارد و دسترسی فوق العاده ای به مراکز و جاذبه های شهر وین دارد. در صورتی که قصد دارید به وین سفر نمایید و بلیط سفر به این شهر را در دست دارید, با ما همراه باشید تا امکانات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری را مورد بررسی قرار دهیم. مطمئن باشید با اقامت در این هتل می توانید سفری خوش و خاطره انگیز را تجربه نمایید.

امکانات و خدمات رفاهی هتل ایبیس وین ماریاهیلف

این هتل در سبز ترین نقطه ی شهر قرار دارد و از لحاظ سرویس دهی بهتر از هر هتل 3ستاره که در این سبک و رده قرار دارد, می باشد. این هتل دارای خدمات 24 ساعته است که مهمانان می توانند هر ساعتی که وارد هتل بشوند, اتاق رزرو شده ی خود را تحویل بگیرند. پرسنل این هتل به زبان های ایتالیایی, فرانسوی, آلمانی, اسپانیایی و انگلیسی مسلط هستند و همه ی مسافران می توانند به هر یک از این زبان ها که صحبت کنند, با پرسنل هتل ارتباط برقرار نمایند. مهمانان هتل می توانند حیوان خانگی خود را همراه داشته باشند.
از دیگر خدمات این هتل می توان به به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار اشاره داشت.
در تمامی بخش های هتل اینترنت رایگان در دسترس است و مهمانان تنها با مراجعه به میز پذیرش و دریافت رمز عبور می توانند, از اینترنت استفاده نمایند. مهمانان می بایست ساعت 2 بعد از ظهر اتاق را تحویل بگیر و همچنین موظف اند اتاق را تا پیش از ساعت 12 ظهر تخلیه کنند. اگر دارای مشکلات فیزیکی هستید باید بدانید که این هتل دارای امکانات مناسب برای افرادی است که مشکلات جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های مخصوص دارند، می باشد. هر روز می توانید روزنامه ی همان روز را از طریق هتل دریافت نمایید.

هتل ایبیس وین ماریاهیلف
امکانات تفریحی هتل ایبیس وین ماریاهیلف

با اقامت در این هتل می توانید از تمامی امکانات تفریحی که در اختیارتان قرار دارد استفاده کنید. به طور مثال می توانید از نوشیدنی های خوشمزه نظیر چای, قهوه و آب میوه میل نمایید. به دلیل آن که این هتل در مرکز شهر واقع شده است رستوران های متعددی در اطراف آن قرار دارد. رستوران هتل نیز انواع غذا های بین المللی و اتریشی را سرو می کند. در این هتل مرکز زیبایی و سلامت اندام وجود دارد. به استخر هتل بروید و از آن استفاده کنید. حمام آفتاب، اتاق استراحت، ساحل مصنوعی، حمام سنتی، … و دیگر امکانات ورزش و تفریحی این هتل را از دست ندهید.

امکانات اتاق های هتل ایبیس وین ماریا هیلف

همه ی اتاق های این هتل به امکانات بی نظیری مجهز هستند که این امکانات عبارت اند از: دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و تلویزیون های صفحه تخت.

هتل ایبیس وین ماریاهیلف

شهریور 31, 1397 5:57 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط