معرفی هتل ایبیس اسن یورت

هتل ایبیس اسن یورت اقامتگاهی 3 ستاره است که در شهر اسن یورت در نزدیکی استانبول پذیرای مسافران این شهر است. این هتل در 4 کیلومتری از مرکز برگزاری کنگره و مرکز نمایشگاهی تویاپ واقع شده و داریا رستوران و کافی نت است.

بخش پذیرش هتل ایبیس به صورت 24 ساعته فعالیت دارد و هز زمان که بخواهید برای پذیرش یا تصویه میتوانید افقدام کنید.
ر صورتی که سفری کاری به اسن یورت دارید، می توانید از امکاناتی همچون اتاق های کنفرانس و برگزاری همایش استفاده کنید که هزینه مجزایی برایتان خواهد داشت.

هتل ایبیس اسن یورت

هتل ایبیس اسن یورت

امکانات معلولین، بخش مشترک نشیمن و تماشای تلویزیون، حمل و نقل به جاذبه ها، بخش مجزا برای سیگار، آسانسور، اینترنت رایگان، اتوشویی، اتوکشی و خشکشویی، واکس، سرویس های شست و شو و مواردی از این دست در این هتل در اختیار می باشند.

کارکنان هتل قادرند به زبان های ترکی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی صحبت کنند کافیست یکی از این زبانها را بدانید تا به راحتی ارتباط برقرا کنید.

از یک هتل 3 ستاره انتظار نداشته باشید که سالن ورزشی یا امکانات فراوان تفریحی در اختیارتنان قرار دهد. اما در کافه یا رستوران آن می توانید علاوه بر صرف غذا و نوشیدنی گپی دوستانه داشته باشید.

اتاق های هتل ایبیس اسن یورت همگی با تهویه مطبوع تجهیز شده اند که در تمام فصل ها، هوای داخل اتاق را دلپذیر کند. برای اینکه یک نوشیدنی دم کنید، دستگاه قهوه/چای ساز فراهم شده است. کمد لباس و سشوار از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد.

تلویزیونی برای شما در اتاق قرار داده شده و گاوصندوق موجود، برای نگهداری از وسایل ارزشمند شما کاربرد دارد. در صورتی که نوزادی به همراه داشته باشید به طور رایگان تخت نوزاد یا گهواره برای شما اورده می شود. سرویس حمام اختصاصی هتل دارای لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان است.

هتل ایبیس

هتل ایبیس

اردیبهشت 4, 1397 11:39 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط