معرفی هتل اوزیلهان آنکارا

هتل اوزیلهان یکی از هتل های خوب آنکارا است که هم خدمات خوبی دارد و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. این هتل در فاصله 5 دقیقه ای میدان کیزیلای قرار گرفته است. این هتل گزینه ای ارزان برای اقامت تور تابستان ترکیه است.

در نزدیکی هتل یک ایستگاه مترو وجود دارد که میهمانان برای تردد در سطح شهر و دسترسی به جاذبه های آنکارا می توانند از آن استفاده کنند.

بخش میز پذیرش هتل اوزیلهان آنکارا به صورت 24 ساعته فعالیت دارد و خدمات پذیرش و تبدیل ارز، راهنمایی در مورد جاذبه ها را انجام می دهند.

هتل اوزیلهان آنکارا

هتل اوزیلهان آنکار

در این هتل برای خدمات ویژه چون شست و شو لازم است هزینه جداگانه بپردازید. اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی از سرویس های شست و شوی هتل هستند.

در تمام بخش های هتل اینترنت وایفای در دسترس است و مواردی چون سیگار کشیدن یا همراه بردن حیوانات خانگی ممنوع است.

کارکنان هتل به زبان های ترکی، فارسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۱:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات اتاق های هتل اوزیلهان آنکارا

در اتاق های هتل تهویه هوا و کولر، فضای داخل را دلپذیر کرده و استراحت شما را تضمین می کند. اتاق ها به صورت روزانه تمیز می شوند که این سرویس رایگان خواهد بود. برای شما لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان در سرویس حمام قرار داده شده که می توان از میان آن ها به شامپو، صابون، مسواک، سشوار و حوله اشاره کرد. تلویزیونی که در اتاق ها گذاشته شده، شبکه های جهانی خوبی را پوشش می دهد.

هتل اوزیلهان آنکارا

هتل اوزیلهان آنکارا

اینترنت وای فای در اتاق ها رایگان و همچنین تلفن و میز کار برایتان فراهم گشته است. برای نگهداری از لوازم ارزشمند و پول های تان می توانید از گاوصندوق موجود در اتاق بهره ببرید. دمپایی، کمد و خوراکی هایی با هزینه مجزا از موارد دیگری است که می توان به آن ها اشاره کرد.

خرداد 30, 1397 10:28 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط