معرفی هتل آمبر باکو

هتل آمبر در شهر بندری باکو پایتخت جمهوری آذربایجان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و امکاناتش شرایط خوبی برای اقامت مسافرین باکو دارد.

این هتل 4 ستاره چند دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد از این رو برای رفت و آمد در سطح شهر مسافرین هیچ مشکلی ندارند. از آنجا که این هتل در منطقه تجاری پلازا کاسپین قرار گرفته امکانات متنوعی دارد.

اگرچه اطراف هتل پر است از رستوران های متنوع اما رستوران موجود در هتل به بهترین شکل از میهمانان پذیرایی می کند و با سرو انواع غذاهای محلی و بین المللی مشتریان از هر کشوری را راضی نگه داشته است.

هتل آمبر باکو

ترانسفر فرودگاهی رایگان انجام می گیرد اما سرویس های حمل و نقل در سطح شهر هزینه ای جداگانه در بر دارند. همچنین خدماتی چون شست و شو، اتوشویی، و … به صورت مستقل محاسبه می شوند.

خدمات فکس و فتوکپی به همراه اتاق ملاقات و یک مرکز تجاری در هتل کمک زیادی به مسافرت های کاری می کند.

پذیرش هتل تنها در ساعات مشخصی انجام گرفته از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

در سراسر هتل امکان استفاده از اینترنت وایفای رایگان وجود دارد و کارکنان هتل قادرند به زبانهای ترکی، روسی، انگلیسی و آذربایجانی صحبت کنند.

تمام اتاق ها، خدمات و امکانات متنوعی شامل قهوه ساز، تهویه مطبوع، یخچال و تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، حمام، اینترنت دارند.

در مورد خدمات اضافه میتوان به این موارد اشاره کرد:

تخت خواب اضافه، تلفن، گاوصندوق، دستگاه تنظیم دمای اتاق، نظافت روزانه، تخت نوزاد رایگان، میز مطالعه، روزنامه هفتگی رایگان، بطری آب معدنی رایگان
امکانات اتوکشی طبق درخواست.

Amber Hotel

اردیبهشت 4, 1397 12:33 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط