معرفی هتلی لوکس در آنتالیا

برای سفر با تور آنتالیا باید به این نکته توجه داشت که آژانس مسافرتی برای رزرو آنلاین هتلها سراغ کدامیک از هتلهای متنوع در آنتالیا رفته است.  تورهای ارزان قیمت آنتالیا با رزرو هتلهای ارزانتر و شاید بی کیفیت از جانب آژانس مسافرتی همراه است.اما این تورهای ارزان بسیار وسوسه کننده هستند اما باید به این نکته توجه داشت که آنتالیا مرکز تفریحات ساحلی و دریایی است و کمتر پیش می آید در طول سفر از هتل خارج شده و به شهر برای خرید بروید.از این روی بایستی در انتخاب هتل دقت کنید که اوقات استراحت آرامشبخشی را در آن سپری کنید.
اما در کل هتلهای آنتالیا معمولا از امکانات رفاهی خوبی برخوردار هستند که توریست های بسیاری را جذب خود می کنند.هتل 5 ستاره ی مکس رویال از دسته هتلهای لوکس آنتالیا به حساب می آید. این هتل که در ماه جون سال 2011 در یک خلیج و در مجاورت چشمه ی آب معدنی افتتاح شد، در منطقه ی بلک در 35 کیلومتری فرودگاه آنتالیا مستقر شده و بدلیل نزدیکی به کلوپ گلف بازان مونتگومری، به یک زمین بازی گلف بسیار بزرگ دسترسی دارد.

هتل مکس رویال آنتالیا

هتل مکس رویال آنتالیا

کیفت تمام غذاخوریهای هتل مکس رویال عالی است و شامل 1 رستوران اصلی، 5 رستوران با غذاهای انتخابی (با هزینه ی جداگانه و موسیقی زنده)، 14 کافه، 1 کافه ی مخصوص شیرینی و 4 رستوران مخصوص اسنک است. به علاوه دارای سرویس دهی غذا بصورت 24 ساعته هستند. صبحانه، ناهار، شام و تمام آب میوه های متنوع بصورت سلف سرویس ارائه می شود و از قبل در هزینه ی هتل گنجانده شده اند. لازم به ذکر است که منوی ویژه ای هم برای کودکان تهیه شده است.

این هتل، یک بندر و یک ساحل شنی اختصاصی به طول 300 متر دارد. متراژ سوئت های این هتل از 80 متر مربع به بالاست. ویلاهای لوکسی هم در اطراف زمین بازی گلف مستقر شده اند. لابی هتل به اینترنت بی سیم و اتاق ها به اینترنت معمولی رایگان مجهز هستند.

هتل مکس رویال آنتالیا

هتل مکس رویال آنتالیا

دی 14, 1394 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط