معرفی مرکز خرید “آنتالیا میگروس”

به دلیل آب و هوای مدیترانه ای و سواحل زیبای آنتالیا این شهر بیشتر از هر مکان دیگری جلب توجه می کند. اگرچه دیگر شهر های ترکیه نیز از نظر توریستی بسیار با ارزشند اما آنتالیا نامش بیشتر با گوش جهانیان آشناست.

در هر ماه و فصلی از کشور ما تورهایی به مقصد آنتالیا توسط آژانس های مسافرتی برگزار می شوند. و از اینک ثبت نام تور آنتالیا نوروز 97 توسط برخی شرکتها شروع شده است.

بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا خرید عید نوروز را هم در آنتالیا انجام دهند، برای این منظور مراکز خرید متنوعی در آنتالیا وجود دارند با کشتی در شهر می توان هر چیزی را که مورد نیاز است تهیه کرد، اما برخی نزدیک بودن هتل محل اقامت به یک مرکز خرید را ملاک قرار می دهند و از این رو به دنبال هتلی می گردند که فاصله کمی با مراکز خرید داشته باشد.

Antalya Migros

Antalya Migros

یکی از مهمترین مراکز خرید آنتالیا میگروس است.

آنتالیا میگروس (Antalya Migros) یا 5M Migros Antalya یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین مراکز خرید آنتالیا می باشد که در ژوئن 2001 افتتاح شد. این مرکز دارای 130 فروشگاه است که در آن می توانید انواع کالاهای مورد نظر خود را با قیمت های متنوع پیدا کنید.

برندهای بین المللی و محلی از جمله asboyn، ZARA ،Mudo ،LC Waikiki نیز در این فروشگاه دارای نمایندگی می باشند.در این مرکز علاوه بر فروشگاه، امکانات دیگری از قبیل 2 آسانسور با نمای پانوراما، سینما با 8 صفحه نمایش، رستوران ها و کافه های بسیاری وجود دارد.

رستوران های این مرکز چشم اندازهای زیبایی به دریای مدیترانه دارند. یک زمین بازی مخصوص کودکان نیز برای بازی و سرگرمی آنان در نظر گرفته شده است. در هایپرمارکت مرکز خرید آنتالیا میگروس شما می توانید انواع محصولات مختلف را خریداری نمایید. همچنین یک پارکینگ با گنجایش 1300 اتومبیل نیز در این مرکز برای راحتی خریداران و بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

دی 19, 1396 12:55 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط