معرفی لوکس ترین هتل های مشهد

مشهد شهری مذهبی با جاذبه های گردشگری فراوان است. سالانه توریست های بسیاری راهی این شهر می شوند که اکثر آنها برای زیارت و گردشگری مذهبی راهی سفر شده اند. حرم امام هشتم شیعیان در این شهر قرار دارد و مسلمانان از جای جای جهان برای زیارت راهی مشهد می شوند از این رو هتل های لوکس بسیاری در اطراف حرم ساخته شده اند.

بیشتر بخوانید: سفر به ابوظبی

در این نوشته نگاهی به لوکس ترین هتل های مشهد می اندازیم که در سفر به این شهر می شود در آنها اقامت کرد.

هتل قصر طلایی مشهد

قصر طلایی نام هتلی پنج ستاره در مشهد و در نزدیکی حرم امام رضا است. این هتل در مجموع 357 اتاق دارد که همگی بسیار مجلل هستند و امکانات لوکسی دارند.

لوکس ترین هتل های مشهد

لوکس ترین هتل های مشهد

لابی، آسانسور، چایخانه سنتی، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، تاکسی سرویس، لاندری، ماهواره، استخر، سونا و جکوزی، اعلام حریق، کافی نت، خود پرداز، آرایشگاه، فروشگاه، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، آژانس مسافرتی، سونا خشک، روزنامه، سونا، سرویس اتاق، رستوران: دارد، پارکینگ: رایگان، اینترنت در لابی، اینترنت در اتاق از جمله امکانات هتل قصر طلایی هستند.

هتل درویشی مشهد

هتل درویشی یکی دیگر از هتل های پنج ستاره مشهد است که 223 اتاق دارد و موقعیت خوبی برای درسترسی به جاذبه های گردشگری و مذهبی مشهد دارد.

هتل مجلل درویشی

هتل مجلل درویشی

از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی، آسانسور، کافی شاپ، نمازخانه، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، تاکسی سرویس، لاندری، خدمات پزشکی، استخر، سونا و جکوزی، اعلام حریق، کافی نت، خود پرداز، فروشگاه، سونا خشک، رستوران اشاره کرد.

هتل جواد مشهد

هتل جواد اگرچه به لوکسی دو مورد قبلی نیست اما امکانات قابل قبول در مقابل قیمتی منصفانه دارد. هتل جواد یک هتل چهار ستاره است که 104 اتاق دارد و همگی به امکانات لوکسی مجهز شده اند.

هتل جواد

هتل جواد

از امکانات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، تاکسی سرویس، لاندری، سونا و جکوزی، اعلام حریق، فروشگاه، فضای سبز، اینترنت، رستوران، پارکینگ، اینترنت در لابی و اتاق ها.

هتل هما 2

هتل هما 2 از هتل های لوکس و پنج ستاره مشهد است که 207 اتاق لوکس برای اقامت مسافرین مشهد دارد. این هتل در مشهد، بلوار خیام، بعد از چهار راه شرکت گاز، روبروی هلال احمر واقع شده است و به مراکز خرید و جاذبه های گردشگری شهر دسترسی خوبی دارد.

هتل هما 2

هتل هما 2

امکانات هتل هما 2 شامل این موارد می شوند؛ آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، تاکسی سرویس، لاندری، استخر، سونا و جکوزی، اعلام حریق، کافی نت، خود پرداز، آرایشگاه، فروشگاه، فضای سبز، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، رستوران، پارکینگ، اینترنت در لابی و اتاق ها.

هتل ایران مشهد

هتل ایران از قدیمی ترین هتل های مشهد است و حدود 40 سال از تاسیس آن می گذرد. این هتل در فاصله 5 دقیقه از حرم قرار گرفته است.

اگرچه این هتل سن بالایی دارد اما مدام مورد بازسازی قرار گرفته و هیچ زمان از توسعه باز نمانده است. هتل ایران با 164 اتاق در دسته چهار ستاره های دنیای هتلداری قرار گرفته و خدمات ارزنده ای ارائه می دارد.

هتل ایران

امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، تاکسی سرویس، لاندری، سونا و جکوزی، اعلام حریق، کافی نت، فروشگاه، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، سونا خشک، تماشای جعی تلویزیون در لابی، روزنامه، سرویس اتاق، رستوران، پارکینگ، اینترنت در لابی و اتاق ها.

آبان 3, 1397 10:39 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط