معرفی قصر نمکی بولیوی

بهترین تورهای اروپا یا هر جای دیگری زمانی به واقعیت میپیوندند که اقامتگاهتان هم تا حد زیادی غیر متعارف باشد. تجریه اقامت در هتلی عجیب میتواند لذت سفر را دو چندان کند.

در جهان هتل های زیبا و لوکس بسیارند که امکاناتی بی نظیر فراهم آورده اند. اما در هر جایی نمیتوان یک هتل عجیب و ویژه یافت.

یکی از هتل های خاص که اقامتی بی نظیر برای میهمانان فراهم آورده هتل «پالاسیو د سال» در بولیوی است.

قصر نمکی بولیوی

پیش تر در مورد هتل های یخی که در کشورهای سردسیر ساخته میشوند، مطالبی منتشر کردیم. این هتل ها که از یخ ساخته میشوند. بسیار زیبا و دیدنی هستند. اما فقط در زمستان امکان حضور در آن مکانها وجود دارد.

هتل عجیب بولیوی برخلاف هتل های یخی که از یخ تراشیده شده اند. از بلورهای نمک تراشیده ده و به همین دلیل معماریش منحصر به فرد است.

در عین حال که در این هتل نمکی استراحت می‌کنید. میتوانید از امکانات بی‌نظیرش (زمین گلف، سونای خشک، نمک و ماساژدرمانی) لذت ببرید.

برای سرپا نگاه داشتن این سازه بیش از یک میلیون بلوک نمکی مورد استفاده قرار گرفت که اندازه هر بلوک 35 سانتیمتر بود و همین‌طور سطل‌هایی از آب نمک که به جای ملات برای در کنار هم نگاه داشتن این بلوک‌ها مورد نیاز بود. نکته جالب توجه دیگر در مورد این هتل این است که حتی تخت‌ها و مبلمان هتل نیز از نمک ساخته شده‌اند.

آذر 18, 1396 3:07 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط