سوئیت های لوکس آنابل

معرفی سوئیتهای لوکس آنابل

هتل و سوئیت لوکس آنابل در قلب کالدرا قرار دارد و اقامتی مدرن را به مسافران ارائه می دهد. این هتل لوکس چشم انداز فوق العاده ای به دریای اژه و کوه آتشفشان ارائه می دهد. اسکاروس راک در فاصله 900 متر از این هتل قرار دارد و به مسافران اینترنت رایگان با سرعت بالا ارائه می دهد.

در این هتل، ویلا و سوئیت های لوکسی که همگی دارای تهویه هوای مطبوع و تلویزیون، حمام خصوصی هستند و مسافران می توانند هر روز صبحانه خود را در اتاق میل کنند و وعده های غذایی خود و نوشیدنی های خوشمزه را با تماشای غروب خورشید میل کنند.

 

سوئیت های لوکس آنابل

سوئیت های لوکس آنابل

نزدیک ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه سانتورینی است در فاصله 6 کیلومتری قرار دارد.

اتاق های هتل

سوئیت های این هتل به سوئیت های دو خوابه با چشم انداز کالدرا تقسیم می شوند که هر یک 125 متر مربع مساحت دارند و چشم انداز زیبایی به دریا دارند. این سوئیت ها دارای سیستم تهویه هوای مطبوع،استخر اختصاصی، حما اختصاصی، تلفن، ماهواره، صندوق امانات، میز لپ تاپ، سیستم گرمایشی، مبلمان، ورودی اختصاصی، کمد، پتوهای برقی،سشوار، دستشویی، دمپای، دوش، میز غذاخوری، دستگاه قهوه ساز، حوله و مبلمان تخت خواب شو، هستند.

سوئیت های لوکس آنابل

سوئیت های لوکس آنابل

 

امکانات هتل

در این هتل کارکنان به زبان های ایتالیایی، انگلیسی، یونانی صحبت می کنند. مسافران می توانند از سیستم شاتل فرودگاهی، امکان کرایه اتومبیل، کرایه دوچرخه استفاده کنند.

 

سوئیت های لوکس آنابل

سوئیت های لوکس آنابل

در این هتل انبار چمدان، میز تور، خدمات بلیط، صندوق امانات، قفل، خدمات خشکشویی و اتوکشی و تمیز کردن اتاق ها ارائه می شود.
از امکانات رفاهی هتل می توان به ماساژ، خدمات وکس، مانیکور ، پدیکور، زیبایی صورت، خدمات بهداشتی و زیبایی، جکوزی و حمام داغ و… اشاره کرد.

فاصله هتل از مکان های دیدنی

این هتل از ساحل سفید 8.2 کیلومتر، از ساحل قرمز 9.8 کیلومتر، از آرت اسپیس سانتورینی 6 کیلومتر، از پارک آبی سانتورینی 10 کیلومتر، از بندر کووفیسسیا 15.4 کیلومتر، از بندر سانتورینی 5.3 کیلومتر، از اسکاروس 0.9 کیلومتر، از ایستگاه اتوبوس مرکزی 2.1 کیلومتر فاصله دارد.

 

سوئیت های لوکس آنابل

سوئیت های لوکس آنابل

مهر 4, 1397 1:41 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط