معرفی دو هتل لوکس در آنتالیا

با توجه به قیمت بلیط هواپیما و هزینه های سفر رفتن به کشور های دوردست یا اروپایی هزینه بالاتری می طلبد. با یک حساب سرانگشتی همین تور ارزان ترکیه آنتالیا جایگاهش به بالای لیست سفر های کم هزینه خواهد رسید.

البته آنتالیا همه چیز یک سفر خارجی را دارد جاذبه های طبیعی، دریا و ساحل، کنسرت های شبانه، هتل های لوکس، آثار تاریخی و کشتی کروز!

معمولا مهمترین بخش سفر مبحث اقامتگاه است که خوشبختانه آنتالیا بهترین هایش را دارد. در ادامه دو مورد از هتل های مناسب اقامت در آنتالیا را بررسی می کنیم.

Rixos Premium

Rixos Premium

هتل 5 ستاره Rixos Premium با خدمات UALL در منطقه Belek-Serik قرار گرفته است که دسترسی به آن آسان است. زمین اختصاص هتل که متشکل از ساحلی 800 متری نیز می باشد حدود 40 هکتار است که در آن یک پارک آبی بزرگ در کنار جنگل و فضای سبز آن در اختیار میهمانان است.

اسپا، سالن بدنسازی و مرکز خرید از مهمترین مواردی است که در این هتل به میمانان خدمات رسانی می کنند. بالکن های اختصاصی اتاق های هتل چشم انداز زیبایی به دریای مدیترانه و جنگل های پسته اطراف دارند.

در رستوران های هتل هر نوع غذایی که بخواهید فراهم است، غذاهای فرانسوی، ایتالیایی، شرقی و ترکی …

Titanic Beach Resort

Titanic Beach Resort

هتل تایتانیک بیچ ریزورت یکی دیگر از 5 ستاره های آنتالیا است که همانند مورد قبل از خدمات UALL برخوردار است. محل این هتل منطقه Lara است و طراحی ساختمان آن به شکل یک کشتی است.

بهرمندی از 4 رستوران، خدمات لوکس اسپا، استخر روباز با سرسره های آبی، زمین فوتبال، 4 زمین تنیس و مواردی از این دست مسافرین را در انجام هر تفریح و ورزشی همراهی میکند.

اگر هوس دریا کردید هم کافیست 5 دقیقه پیاده روی کنید تا به ساحل برسید!

فروردین 28, 1397 9:27 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط