معرفی دهکده میراث دبی «قریه التراث»

دبی را همه ایرانیها خوب میشناسند حتی اگر اصلا به آنجا هم نرفته باشند. باز هم آنقدر وصف حالش را شنیده اند که گویا چند صباهی در این شهر به سر برده اند.

شهر دبی برای همه جور آدم با هر سلیقه جذابیت دارد. چون هم بخش های تاریخی به خوبی حفظ شده و از طرفی اوج مدرنیته هم در بخشهای دیگر شهر به کار گرفته شده. و انواع تفریحات و ورزشها در آنجا وجود دارد.

دهکده میراثی یکی از اماکن تاریخی شهر دبی است که میان علاقمندان به بناهای قدیمی و آثار باستانی، محبوبیت بسیاری دارد. بسیاری از گردشگران در طول سال برای بازدید از این دهکده قدیمی به شهر دبی سفر می کنند.

قریه التراث

قریه التراث

دهکده میراثی که به زبان عربی قریه التراث نامیده می شود، یکی از روستاهای قدیمی شهر دبی است. که در نزدیکی بنای تاریخی دیگری به نام خانه شیخ سعید آل مکتوم، در ناحیه دهانه خور واقع شده است.

جالب ترین بخش این قریه این است که هنوز مردم آنجا به سبک و سیاق قدیم زندگی میکنند و با ماهیگیری امورات را میگذرانند. با ورود به این روستا احساس میکنید زمان 1000 سال به عقب بازگشته!

در خارج از دهکده میراث هم چندین فروشگاه صنایع دستی و سوقاتی وجود دارد که میتواند یادگار سفر به این روستا را به خوبی تامین کند.

با نزدیک شدن به عید غدیر. آژانس هاس مسافرتی اقدام به برگزاری تور دبی عید غدیر کرده اند و این فرصت مناسبی برای بازدید از دهکده میراث این شهر است.

شهریور 11, 1396 9:51 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط