معرفی تور مالدیو، قطعه ای از بهشت

بیشتر افراد تمام سال را به امید تعطیلات تابستان سپری میکنند تا کمی استراحت کنند. عده ای هم به مسافرت خارج از کشور میروند و از سایر نقاط جهان دیدن میکنند تا خستگی یک سال کاری را پشت سر بگذارند.

خرید تور خارجی تابستان 96 راه حل مناسبی برای گذران تعطیلات تابستانی است. تور گرجستان، ترکیه و تور دبی گزینه هایی هستند. که همیشه وجود دارد.

با انتخاب یک تور خارجی نظیر تور مالدیو یا تور سریلانکا یک سفر بی نظیر را تجربه خواهید کرد. تور اروپا و تماشای دیدنی های فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یونان و دیگر مقاصد توریستی اروپا همیشه جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود. تور چین ، تور مالزی ، تور هند و تور تایلند یک انتخاب تضمینی برای خوشگذرانی در سفر است …

مالدیو قطعه ای از بهشت

مالدیو قطعه ای از بهشت

تور مالدیو یکی از پررنگ ترین گزینه ها برای یک تفریح و استراحت به تمام معناست! در هزار جزیره مالدیو آنقدر آرامش و زیبایی حاکم است که حتی غمگین ترین افراد را سرزنده میکند.

برای آنکه بهتر به موقعیت جغرافیایی مالدیو پی ببرید باید گفت جزایر زیبا درون اقیانوس هند تصور کنید که آبهایی بسیار زلال و شفاف دارند تا جایی که ماهی ها درون آب دیده میشوند.

با توجه به آب و هوای معتدل مالدیو تمام فصول سال برای سفر به این کشور پر از جزیره مناسب است. دمای 30 درجه در هر فصلی مناسب ترین دماست!

در مالدیو میتوانید در کلبه هایی که روی آب هستند استراحت کنید. نکته جالب آنکه کف پوش اتاق شیشه ای است و میتوان ماهی ها را در درون آب دید.

جاذبه های گردشگری مالدیو

آبهای زلال مالدیو

آبهای زلال مالدیو

مالدیو، شاید رویایی ترین مقصد گردشگری در آسیا باشد. علاوه بر استراحت و تفریحات ساحلی، اماکن دیدنی تاریخی و فرهنگی در شهر دارد. کاخ های سلطنتی، موزه های تاریخی و مساجدی با معماری های فرهنگی جاذبه های دیگر سفر به مالدیو هستند.

تجربه ی خوردن غذاهای محلی و انواع خوراک ماهی در مالدیو، تجربه ای به یاد ماندنی از یک سفر ماجراجویانه است.
تجربه های هیجان انگیز در هتل های مالدیو

داشتن فضاهای اختصاصی در طبیعتی بکر بسیار دل انگیز خواهد بود. مالدیو از ۱۲۰۰ جزیره تشکیل شده که بسیاری از آنها یک هتل دارند. بنا به وسعت هتل و نوع آن، می توانید فضایی اختصاصی و دنج در تفریحات روزانه داشته باشید.

تیر 21, 1396 10:37 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط