معرفی تور سوئد یکی از بهترین تور های گردشگری

گردشگری هم مثل بسیاری از کارها اعتیاد آور است. به طوری که هرچقدر در میان مناظر زیبا و طبیعت بکر به گردش بپردازی باز هم تشنه تر میشوی تا جایی بهتر از مکان های قبل هم پیدا کنی!

برخی از توریست ها همواره به دنبال بهترین تور گردشگری بوده اند. هر کسی در مورد بهترین ها عقیده ای خاص دارد و هیچوقت نمیتوان به طور قطع بهترین را تعیین کرد. اما میشود گفت یکی از بهترین تور های گردشگری تور سوئد است.

Torne River

Torne River

در سوئد انواع مناظر بکر و زیبا و دیدنی در انتظار شما هستند. معمولا عکاسان حرفه ای برای ثبت تصاویر جاودان راهی کشور هایی چون سوئد و سوییس میشوند. هرچند کشور های اروپایی که کوه های آلپ را مشترک هستند همگی به نحوی خاص هستند و جزو بهترین ها! اما سوئد هم طبیعتی دارد که کمتر از کشورهای حوضه آلپ نیست.

سوئد هم از این برترین ها کم ندارد. بعنوان مثال رودخانه تورن «Torne River» بعنوان پاکیزه ترین رود خانه جهان شناخته میشود.

محل قرار گیری رودخانه تورن مرز بین فنلاند و سوئد است. به طوری که حدود نیمی از رودخانه مرز دو کشور را تعیین میکند. این رودخانه خروشان که مستقیما از یخهای قطبی سرچشمه می گیرد از جمله پاکیزه ترین رودخانه های جهان است . رودخانه تورن منبعی غنی از ماهیان آزاد همراه با طبیعتی بی نظیر از چشم اندازهای شمالی است.

رودخانه تورن به شدت توسط مردم سوئد و فنلاند محافظت می شود و اگرچه از نزدیک شهرهای بزرگی چون کرونا در شمال سوئد می گذرد اما همواره بر پاکیزه نگه داشتن آن اهتمام می شود.

مجمع الجزایر استکهلم

جزایر زیبای استکهلم

جزایر زیبای استکهلم

یکی دیگر از برترین های سوئد جزایر استکهلم اند. که اطراف پایتخت سوئد را فرا گرفته اند.

برای به حداکثر رساندن لذت تجربه خود می توانید کشتی های مسافربری که تور مجمع الجزایر را در تابستان به شما پیشنهاد می دهد، تجربه کنید و یا گردش در جزیره را امتحان کنید.

اگر شما به جزیره گردی علاقمند هستید، مجمع الجزایر استکهلم می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. واضح است که شما زمان کافی برای بازدید از تمام این 30000 جزیره را نخواهید داشت؛ البته دقت کنید که حتی تخته سنگ های بزرگی که از دل دریا بیرون زده اند نیز در این شمارش حساب شده اند! کشتی ها فقط به نقاط اصلی این منطقه سرویس می دهند.

جزایر استکهلم

جزایر استکهلم

بعضی از جزایر دست نخورده خانه حیوانات وحشی هستند و مکانی مناسب برای پیاده روی یا قایق رانی به شمار می روند. به این ترتیب، درحالیکه دیگران از مسافرخانه های زیبا، رستورانهای تجملی و خانه های چوبی زرد و قرمز اسکاندیناوی سخن می گویند، شما می توانید این تجربیات لذت بخش را تجربه کنید.

اگرچه شما در این منطقه احساس می کنید که مایل ها از شهر دور هستید ولی به راحتی می توانید از این جزایر سفری روزانه به استکهلم داشته باشید.

تیر 18, 1396 10:00 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط