معرفی تور روسیه با سه شهر دیدنی آن

دیدنی ترین شهرهای روسیه

اگر قصد سفر با تور روسیه را دارید، از میان هتلهای این کشور از هتلهای سه شهر سوچی، مسکو و سنت پترزگ بورگ اننتخاب کنید. این سه شهر مهمترین شهرهای روسیه هستند و هتلهای آنها بهترین خدمات رفاهی و تفریحی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. بهتر است با این سه شهر کمی آشنا شوید .

مسکو

مسکو

مسکو

مسکو پایتخت و پرجمعیت ‌ترین شهر روسیه است. این شهر از مهمترین مراکز اقتصادی ، تاریخی، سیاسی، آموزشی اروپا است. مسکو با یازده میلیون و ۵۰۳ هزار نفر جمعیت، ششمین شهر پرجمعیت دنیا بحساب می آید. مسکو در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده ‌است. کاخ کرملین، قلعه‌ ای باستانی در این شهر هست که محل زندگی رئیس‌ جمهور روسیه و استقرار قوه مجریه این کشور است.
چهار فرودگاه بین ‌المللی، ۹ ایستگاه راه‌ آهن و خط پیچیده و گسترده مترو مسکو در این شهر کار جابجایی مسافران را به عهده دارند. مترو مسکو با بیش از ۱۸۵ ایستگاه پس از مترو توکیو بیشترین مسافران را در بین سیستم ‌های مترو دنیا دارد. کلان‌شهر مسکو از نظر دارا بودن مؤسسات علمی، ورزشی و آموزشی از رتبه خوبی در جهان برخوردار است، به طوری که بیشترین امکانات ورزشی را در کل جهان به خود اختصاص داده است‌.

سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ

این شهر در سال ۱۷۰۳ میلادی به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا سال ۱۹۱۸ پایتخت روسیه بود. و مدتی به آن “پتروگراد” می گفتند. پس از واژگونی فرمانروایی تزارها، به نام ” لنینگراد” خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش خود نامیده شد. این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب ۱۹۱۷ روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس ‌ها برخوردار است و به مرکز فرهنگی روسیه نیز شهرت دارد.

سوچی

سوچی

سوچی

سوچی در دریای سیاه بزرگ، مقصد ورزش ‌های زمستانی است. علاوه بر اسکی ، سوچی میزبان مسابقه‌ فرمول ۱ جایزه بزرگ روسیه است و در سال ۲۰۱۸ نیز این شهر میزبان جام جهانی خواهد بود. علاوه بر برف زمستانی ، این شهر دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و سواحل بزرگی است.این اقامت ‌گاه ساحلی زیبا در روسیه بهترین مکان برای بازدید در زمستان‌ های سرد و تابستان‌ های گرم است.

چنانچه قصد دارید تا با خرید تور روسیه در تابستان 96 به این کشور سفر کنید، میتوانید با مراجعه به لینک زیر، با قیمت 3,320,000 تومان  برای اتاق دو تخته تور رززو کنید. برای اطلاع بیشتر از قیمت ها بر روی لینک زیر کلیک کنید:

goo.gl/GJBmUA

تیر 24, 1396 11:49 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط