معرفی تور آرژانتین

آرژانتین بعنوان هشتمین کشور بزرگ دنیا و از مقاصد محبوب گردشگری در آمریکای جنوبی است. از کشور ما هم گردشگران زیادی در قالب تور آرژانتین به این کشور سفر میکنند.

یکی از تور های ارزان موجود برای رفتن به قاره امریکا تور آرژانتین و برزیل است. برای اطلاع از قیمت تور آرژانتین کلیک کنید.

از کافه های شهر بوینس آیرس گرفته و خیابان 9 ژوئیه ی بوینس آیرس که بزرگترین بلوار جهان می باشد تا زیبایی های طبیعی آبشار های ایگواسو (Iguazu) و یخچال های طبیعی پریتو مورنو (Perito Moreno)، هر کدام به تنهایی دلیلی برای سفر به آرژانتین هستند.

مناظر آرژانتین

مناظر آرژانتین

بوئنوس آیرس (Buenos Aires) پایتخت کشور آرژانتین و بزرگ ترین شهر و بندر آن است. این شهر در ساحل جنوبی ریو دو لاپلاتا، و بر روی ساحل جنوب شرقی قاره آمریکای جنوبی، و مقابل شهر ساکرامنتو، اروگوئه واقع شده است.

بوئنوس آیرس که به شدت تحت تأثیر فرهنگ اروپا قرار گرفته، به خاطر معماری، زندگی شبانه، و فعالیتهای فرهنگی اش سرشناس است. این شهر همچنین یکی از ثروتمندترین شهرهای آمریکای لاتین است، که در آن بیشتر طبقه متوسط اجتماعی و نیز ساکنانی که دارای تحصیلات عالی هستند، زندگی می کنند.

برخی از زیبا ترین مناظر دنیا یعنی بیابان پاتاگونیا (Patagonian Stepp)، رشته کوه های آند و رود لاش (lush Lake) در کشور آرژانتین هستند.

شرایط آب و هوایی بسیار متنوع و نیز وجود شگفتی هایی مانند کوه آکونکاگوا، رودخانه پلاتا، آبشار ایگواسو و دشت های سرسبز آرژانتین تنها بخشی از هزاران جاذبه ی گردشگری این کشور محسوب می شود.

وجود فرهنگ غنی و زیرساخت های توسعه یافته ی آرژانتین مانند جاده های مدرن و هتل های زیبا، این کشور را به یکی از جاذبه های گردشگری مهم آمریکای لاتین تبدیل کرده است.

تور آرژانتین

از جمله جاذبه هایی که مورد توجه گردشگران این کشور است می توان به مناظر زیبای رشته کوه های آند، دریای آرژانتین، جنگل های استوایی یونگا و جنگل سرد Andrea Pentagon اشاره کرد. آرژانتین در سال ۲۰۱۵، پذیرای ۵٫۷۴ میلیون گردشگر بین المللی بود که عمدتاً از برزیل، بولیوی، شیلی، آمریکا، چین، اسپانیا، بریتانیا، روسیه و بلژیک به این کشور آمده بودند.

آخرین قیمت های تور آرژانتین و برزیل را از این آدرس: http://highseason.ir/ مطلع شوید.

تیر 26, 1396 1:56 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط