معرفی بست وسترن هتل کوتور آمستردام

بست وسترن هتل کوتور آمستردام هتل ی 4 ستاره در کشور زیبای هلند و در حوزه ی اروپا قرار دارد که امروز قصد داریم آن را معرفی نماییم. این هتل دسترسی خوبی به مراکز و جاذبه های شهر دارد. در صورتی که می خواهید در آینده ای نه چندان دوربه آمستردام سفر کنید, و بلیط پرواز به آن را در دست دارید, با ما همراه باشید تا به معرفی خدمات رفاهی, تفریحی؛ اتاق ها و فاصله ی هتل تا جادبه های گردشگری را مورد بررسی قرار دهیم.

بست وسترن هتل کوتور آمستردام

خدمات و امکانات رفاهی بست وسترن هتل کوتور آمستردام

این هتل 4 ستاره دارای خدمات پذیرش 24 ساعته می باشد که مسافران می توانند هر ساعتی که مایل باشند به هتل مراجعه کنند و اتاق رزرو شده ی خود را تحویل بگیرند. کارکنان هتل می توانند به زبان های آلمانی, فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند, به هر یک از این3 زبان که صحبت کنید, می توانید به سادگی با پرسنل هتل ارتباط برقرار نمایید. بهتر است بدانید که حیوانات خانگی اجازه ی ورود به هتل را ندارند.
این هتل دارای امکانات رفاهی بسیاری می باشد که موجب شده است مسافران رضایت کاملی از اقامت خود داشته باشند. سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها, سالن تلوویزیون, روزنامه ی صبح, خدمات خشکشویی با پرداخت هزینه و حمل بار از امکانات هتل است. استعمال دخانیات در این هتل ممنوع است. امکان اینترنت رایگان در تمامی بخش های هتل وجود دارد. هر روز می توانید روزنامه ی روز را دریافت کنید.

بست وسترن هتل کوتور آمستردام
امکانات تفریحی بست وسترن هتل کوتور آمستردام

هتل 4 ستاره ی بست وسترن گزینه های مختلفی برای تفریح در اختیار مسافرانش قرار می دهد. در اوقات فراغت خود می توانید به کافه ی هتل بروید و از نوشیدنی های دلنشینی همچون چای, قهوه, شکلات داغ و آب میوه لذت ببرید. در اطراف هتل رستوران های بی نظیری وجود دارد. از امکانات تفریحی هتل می توان به مرکز زیبایی و تناسب اندام, حمام آفتاب, اتاق استراحت, ساحل مصنوعی و حمام سنتی اشاره کرد. رستورانی که در داخل هتل قرار دارد دارای منوی هلندی و بین المللی است.

امکانات اتاق های بست وسترن هتل کوتور آمستردام

تمامی اتاق های هتل طرحی زیبا و راحت دارد که در همه ی آن ها امکانات و خدمات بی نظیری ارائه داده می شود. همه ی اتاق ها دارای تلویزیون ها صفحه تخت و ماهواره ای قرار دارد. از دیگر امکانات تفریحی که در هتل قرار دارد می توان دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز را نام برد.

بست وسترن هتل کوتور آمستردام
فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری آمستردام

موزه ونگوگ: این موزه ۱۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
بِخاین هوف: این منطقه ۱۴٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

مهر 9, 1397 11:32 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط