معرفی اینفینیتی هتل کمر آنتالیا

اگر می خواهید با تور ترکیه پاییز به آنتالیا سفر کنید و به دنبال اقامت گاهی مناسب هستید, اینفینیتی هتل کمر آنتالیا را به شما عزیزان معرفی می نماییم. با ما همراه باشید تا به معرفی این هتل بپردازیم. اگر بلیط سفر به ترکیه را در دست دارید و اینفینیتی هتل کمر را برای اقامت انتخاب کرده اید, در این مطلب با ما همراه باشید تا امکانات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری آنتالیا را مورد بررسی قرار دهیم.

اینفینیتی هتل کمر آنتالیا

هتل 3 ستاره ی اینفینیتی هتل کمر آنتالیا هتلی متوسط ولی با خدمات مناسب است که مسافرین به خصوصخود را دارد. فاصله ی هتل تا ساحل بسیار کم است و طی مدت کوتاهی می توانید به ساحل برسید.

امکانات و خدمات رفاهی اینفینیتی هتل کمر آنتالیا

این هتل برای رفاه و آرامش مسافرانش امکانات رفاهی متعددی فراهم آورده است که این امکانات عبارت اند از: سرویس کامل اتاق ها, خدمات نظافت روزانه ی اتاق های هتل, پذیرش 24 ساعته. همه ی کارکنان هتل می توانند به زبان های ترکی و انگلیسی صحبت کنند. اگر شما از آن دسته افراد هستید که با حیوان خانگی خود سفر می کنند, باید بدانید که این هتل انتخاب درستی برای شما نیست, چراکه ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع می باشد.
اگر سفر شما کاری است و ساکن این هتل شده اید, بهتر است بدانید که امکانات اداری نظیر دستگاه فکس و فتوکپی برای این گروه مهیا شده است. اتاق ساعت ۱۴ بعد از ظهر در اختیار مهمانان هتل قرار خواهد گرفت و برای پس تحویل دادن آن تا ساعت ۱۱ قبل از ظهر زمان خواهند داشت. یکی از بهترین خدمات این هتل وجود پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو قبلی است. از دیگر خدمات این هتل می توان تهویه هوای مطبوع، دوربین های امنیتی، چند غرفه برای فروش سوغاتی، خدمات خشکشویی و اتوکشی، گاوصندوق و صندوق امانات، اتاق هایی مخصوص برای استعمال دخانیاتی همچون سیگار و امکانات مناسب برای افراد با ناتوانی و کم توانی حرکتی را نام برد.

اینفینیتی هتل کمر
امکانات تفریحی اینفینیتی هتل کمر آنتالیا

امکانات تفریحی مناسبی در این هتل وجود دارد که می توانید از تراس و سالن آفتاب، ساحل خصوصی، استخر فضای باز و فضای بسته، مرکز زیبایی اندام، مرکز زیبایی و آرایشی و حمام های سنتی اشاره نمود. دیگر خدمات تفریحی هتل عبارت اند از: تنیس روی میز، گلف، دارت.

امکانات اتاق های اینفینیتی هتل کمر آنتالیا

اتاق های متعددی در این هتل قرار دارد که همگی دارای امکانات مشترک نظیر تلفن مستقیم، حمام، سشوار، میز پذیرایی، سیستم بیدار باش آنلاین، تراس خصوصی، تلویزیون، اینترنت بی سیم، اسپلیت، تهویه ی هوای مطبوع و یخچال می باشند. اتاق های هتل انواع گوناگونی دارد که در ادامه به معرفی انوع اتاق های این هتل می پردازیم.

اینفینیتی هتل کمر
انواع اتاق های هتل

اتاق های خانواده (Family Room): اتاق های خانواده دارای متراژی مناسب برای اقامت یک خانواده در خود هستند و از نظر ساخت، به یکدیگر متصل می شوند و در نهایت از داخل با یک در با یکدیگر ارتباط پیدا می کنند.
اتاق های استاندارد (Standard Room): اتاق های استاندارد را نه می توان کوچک و نه می توان بزرگ نامید اما متراژشان آن قدر هست که احساس بدی نداشته باشید. تخت های این اتاق دارای یک تخت بزرگ هستند و اگر دو و یا سه نفر هم هستید می توانید بر روی اقامتتان در این اتاق ها، حساب نمایید. اگر دوست دارید می توانید اتاقتان را خودتان انتخاب کنید که به باغ و یا به دریا دید داشته باشند البته بستگی به بودجه ی شما نیز دارد.

مهر 10, 1397 11:31 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط