معرفی اینترسیتی هتل وین

اینترسیتی هتل وین در مرکز شهر اتریش قرار دارد, جالب است بدانید که این هتل همه ی هزینه های رفت و آمد شهری مهمانانی که در آن اقامت دارند را پرداخت می کند. لازم به ذکر است که این هتل در زمره ی هتل های مدرنی می باشد که در وین قرار دارد. در ادامه ی این مطلب به بررسی امکانات و خدمات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری شهر وین می پردازیم.

اینترسیتی هتل وین

امکانات و خدمات رفاهی اینترسیتی هتل وین

اگر عاشق گردش و خرید کردن هستید, این هتل اقامتگاهی مناسب برای شما می باشد. این هتل در بهترین منطقه ی شهر وین قرار دارد. این هتل امکانات و خدمات بی نظیری از جمله سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار در اختیار مسافران قرار داده است. بهتر است بدانید که استعمال دخانیات در تمامی بخش های این هتل ممنوع می باشد و هیچ مکانی برای کشیدن سیگار مشخص نشده است.
هر زمانی که بخواهید می توانید اتاق رزرو شده ی خودتان را تحویل بگیرید, چراکه خدمات پذیرش 24 ساعته در این هتل در اختیار مسافران و مهمانان قرار دارد. تمامی کارکنان و پرسنل این هتل به زبان های آلمانی و انگلیسی مسلط می باشند و مسافران به این دو زبان به راحتی می توانند با آن ها ارتباط برقرار نمایند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که حیوان خانگی خود را با خود به سفر می برید, می توانید با هماهنگی قبلی اقامت حیوان خود را هم میسر سازید. در تمامی بخش های هتل اینترنت رایگان در دسترس مسافران و مهمانان قرار دارد.

اینترسیتی هتل وین
امکانات تفریحی اینترسیتی هتل وین

در اطراف این هتل رستوران های مختلف اروپایی در دسترس است. رستورانی که در داخل هتل قرار دارد, انواع غذاهای بین المللی و اتریشی را به بهترین شکل ممکن سرو می کند. بهتر است بدانید که صبحانه ی خود را می توانید در داخل اتاق میل کنید. همچنین می توانید از دیگر امکانات تفریحی اتاق های این هتل استفاده کنید.

امکانات اتاق های اینترسیتی هتل وین

همه ی اتاق های این هتل دارای طراحی بسیار زیبا و راحت می باشد که در عین حال مدرن نیز است. تمامی اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت و ماهواره ای می باشد. از دیگر امکانات اتاق های این هتل می توان به دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز اشاره کرد.

اینترسیتی هتل وین
فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری وین

مدرسه اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
گرابن: این مجموعه ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

شهریور 21, 1397 11:23 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط