معبد چینی ها در مالزی

معبد چینی ها در مالزی بسیار دیدنیست. مجسمه هایی در این معبد وجود دارند که بهشت و جهنم را متجلی میکنند. قیمت تور مالزی مرداد 96 را در آژانس مسافرتی پارمیدا بخوانید.

میدانید که کشور مالزی انواع و اقسام ادیان مختلف را در خود دارد از جمله اسلام، بودایی، هندویی و مسیحی و .. به همین دلیل مسجد ها و معبد های بسیای در شهرهای این مالزی ساخته شده.

معبد چینی ها

کوالالامپور مالزی معابد بسیار زیادی از جمله معبد تین هو و معبد باتوکو داشته که یکی از جذاب ترین آنها، معبد چینی ها در مالزی است. در این معبد شما میتوانید هر گناه و عذاب آن را توسط مجسمه ها ببینید! در مالزی، به این مکان، معبد بهشت و جهنم کوالالامپور نیز میگویند، بسیاری از زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند از این معبد بازدید میکنند، تا با دیدن عذاب گناه ها، از هر گناهی دوری کنند.

چینی هایی که مقیم کوالالامپور مالزی هستند، همیشه برای عبادت و دادن هدایای خود به خدایان وارد معبد بهشت و جهنم شده و مقابل خدایان خود احترام میگذراند.

چه کارهایی در معبد چینی ها در مالزی انجام میشود

روزانه بسیاری از چینی ها در معبد بهشت و جهنم وارد شده تا هدایایی مثل میوه و گل را به خدایان خود تقدیم کنند، همینطور از پول گرفته تا شمع و عود را به عنوان هدیه به خدایان همراه خود می آورند. کارهایی که در این معبد انجام میدهند، غسل دادن و شستن بوده، همینطور چیزی که برای توریست های تور مالزی عجیب و جالب است، تعظیم و سجده کردن عجیب و غریب چینی ها مقابل خدایانشان است. این معبد بزرگ ترین معبدی بوده که روی کوه مالزی ساخته شده.

مرداد 14, 1396 3:43 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط