مروری بر مطالب ویکی هتلز در یک هفته اخیر

معرفی هتلها و تور های گردشگری جذاب در سرتاسر دنیا کاری بود که طبق معمول روزها و هفته های گذشته در این هفته هم به آن پرداختیم.

تور اروپا هتل گراند De La Minerve رم مطلبی بود که در آن به معرفی هتلی در شهر رم پرداختیم. هتل گراند که از هتلهای قدیمی شهر رم است تاریچه ای سن و سال دار در بین هتل های این شهر دارد. هتل گراند روم که از 5ستاره ها است در قرن هفدهم ساخته شده و نمایانگر هنر معماری ایتالیاییست که این روزها همچنان پذیرای میهمانان است.

تور اروپا هتل گراند De La Minerve رم

بلغارستان از جمله کشورهایی است که گردشگران زیادی جذب میکند. با دانستن این موضوع اقدام به معرفی هتل پرلا ساحل شنهای طلایی بلغارستان کردیم. این هتل که در سواحل معروف با شنهای طلایی بلغارستان ساخته شده است. هتل پرلا که در باغی سرسبز قرار دارد آنقدر به ساحل نزدیک است که با 7 دقیقه پیاده روی میتوانید خنکای آب دریا را در زیر پاهایتان حس کنید. این هتل برای مسافرین بلغارستان میتواند اقامتگاه مناسبی باشد.

تور بلغارستان هتل پرلا ساحل شنهای طلایی

روسیه کشوری است که جاذبه های توریستی متعددی دارد و سفر به این کشور میتواند دید هر کسی را نسبت به گردشگری تغییر دهد. ما هم پیشنهاد دادیم حتی اگر شده با تور ارزان روسیه به این کشور سفر کنید تا با مسکو بیشتر آشنا شوید. حتی هتلی ارزان در مسکو هم معرفی کردیم که عنوان مطلب «تور ارزان روسیه با هتل دو ستاره Basis-Mمسکو» بود.

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی از جمله کشورهای جنوب شرقی آسیا است که توجه گردشگران ایرانی را هم به خود جلب کرده. ما هم با معرفی هتل هایی در این شهر به سهم خود در جهت آگاهی گردشگران کشورمان انجام دادیم. هتل سری پاسیفیک یکی از هتل های 5 ستاره شهر کوالالامپور است. این هتل با ارائه خدمات بی نظیر میتواند نیاز گردشگران ایرانی را تا حدود زیادی برآورده سازد.

هتل سری پاسیفیک
برای مسافرین آنتالیا هم هتلی معرفی کردیم که در مرکز این شهر است. هتل باککوس پانسیون نام هتلی است که پیشنهاد ما برای مسافرین آنتالیا است. چرا که هم لوکس است و به بیشتر تفریحگاه های این شهر دسترسی ساده ای دارد. از طرفی فرودگاه هم زیاد دور نیست. شاید مهمترین چیزی که نظر شما را جلب کند منظره ای است که چشم انداز دریا بوجود آورده است.

باغ الکساندر «Alexander Garden» مسکو که در همسایگی کاخ کرملین واقع شده از جمله جاذبه های گردشگری روسیه است که درتور مسکو نصیبتان میشود. این باغ که قدمت زیادی دارد. از چند نظر برای مردم روسیه قابل احترام است.

باغ الکساندر مسکو

باغ الکساندر با هدف بزرگداشت کشته شدگان نبرد با ارتش ناپلئون در سال ۱۸۱۲، و همین طور یادبودی از پیروزی روس ها، در سال ۱۸۱۹ ساخته شد.

شما میتوانید هتل هایی که در سفرهایتان در آنها اقامت داشته اید و توانسته اند رضایت شما را جلب کنند. را در بخش نظرات به ما و دیگران معرفی کنید.

خرداد 5, 1396 9:00 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط