مرودشت و هتلی نزدیک به آثار باستانی

به استان فارس که بروید، شهر ها و مکان های بسیاری را برای گردشگری خواهید یافت که هر کدام به نوبه ی خود خاص و ویژه هستند. مرودشت، از شهرهای فارس است که در 35 کیلومتری شمال شیراز قرار گرفته است.
این شهر دارای آب و هوای معتدلیست و به واسطه ی موقعیت بازرگانی مناسبی که دارد، روز به روز بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.
در مرودشت، جاذبه های تاریخی بسیاری وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به مجموعه تخت‌جمشید، تنگ بلاغی، کاخ صدستون، کاخ داریوش، سنگ نبشته‌های پهلوی، نقش رستم، نقش رجب، آرامگاه اردشیر دوم و اردشیر سوم، شهر قدیمی استخر، قلعه استخر، برج زندان سلیمان، پل بند امیر و پل خان، کوه قلعه با استخرهای دوره ساسانی و سرو ۱۰۰۰ ساله، قصر قلات و باغ بدره در شهر سیدان، کاروانسرای شاه عباسی روستای ماهین اشاره کرد. همچنین در مرودشت دیدنی هایی نظیر بهشت گمشده، سد درودزن و منطقه کامفیروز، گردنه چاهو، تنگ خشک، تبره باغ، کوه حسین، کوه بید سندل، کوه مهر و کوههای قلعه، کوه دشتک، کناره‌های رودخانه کر بویژه در مناطق نزدیک به درودزن، غار ممتاز روستای حاجی‌آباد، آبشار حصار امازاده اسحاق (برادر امام رضا (ع))، سلطان ولایت، آرامگاه ایوب پیامبر شهرها و روستاهای مانند سیوند، سیدان، فاروق، درودزن، کندازی، حصار، دشتک، میان رود، بیدگل، خانیمن و بکیان، پالنگری، دژکرد در کامفیروز وجود دارد. پی با این همه مکان ها مهم و دیدنی، هیچ دور از انتظار نخواهد بود که مسافران به جای رزرو هتل در شیراز، این منطقه را برای اقامت انتخاب کنند.
حال ما به معرفی یک هتل خوب در مرودشت میپردازیم که اتفاقا شامل تخفیف از سایت رزرواسیون آرمان سفر شده است.

هتل جهانگردی تخت جمشید مرودشت:

برای اینکه رزرو هتل با تخفیف 27 درصدی را تجربه کنید، کافیست به سایت آرمان سفر مراجعه کنید و پس از عضویت این هتل را برای اقامت انتخاب کرده و از تخفیف لذت ببرید.
این هتل سه ستاره نزدیک به تخت جمشید است و دارای ویلای یک خوابه دو تخته و اتاق استاندارد دو تخته است. در این اقامتگاه یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی، نمازخانه، ماهواره و اینترنت وجود دارد. فاصله ی اندک آن با نقش رستم ، آرامگاه کوروش و تخت جمشید از نقاط مثبت این هتل است.

هتل جهانگردی مرودشت

هتل جهانگردی مرودشت

 

هتل جهانگردی مرودشت

هتل جهانگردی مرودشت

 

هتل مرودشت

هتل مرودشت

تیر 13, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط