مرداب کروکودیل یک جاذبه توریستی وحتشناک در چین

سفر به یک جنگل استوایی و گذشتن از میان یک مرداب که پر از کروکودیل غول آسا است، فقط در فیلم های هالیوودی اتفاق نمی افتد بلکه در منطقه ای گردشگری در چین نیز چنین ماجرایی حکم فرما است.

چندی پیش چینی ها تصاویر را در فضای مجازی منتشر کردند که باعث حیرت همگان و هشدار پلیس شد! این تصاویر مربوط به غذا دادن کودکان کم سن و سال به کروکودیل های یک مرداب خطرناک در چین بود.

مرداب کروکودیل چین

مرداب کروکودیل چین

نکته ای که باعث شد تا پلیس به مسولین این مجموعه گردشی هشدار دهند عدم امنیت مناسب آن بود.

ترسناک ترین بخش ماجرا به این برمی گردد که این سکوی آهنی که زنگ زده و فرسوده می باشد بر روی چند بشکه پلاستیکی شناور مانده و هر لحظه ممکن است برای این کودکان خطرات جانی زیادی را در پی داشته باشد.

کروکودیل هایی که در آب این مرداب هستند، بیش از 3 متر طول دارند. زمانی این خطر را احساس خواهید کرد که از روی گذرگاه نا امن مرداب به سوی مرکز آن حرکت کنید.

گفته شده با این وضعیت هر باز 15 نفر به روی سکو میرفتند تا از نزدیک غذا خوردن کروکودیل ها را نظاره کنند. اما پس از پیگیری پلیس مسولین به فکر امنیت این منطقه گردشگری چین افتادند و امکانات امنیتی را تا حد امکان بالا بردند.

هم اینک دوست داران حیات وحش میتوانند با خرید تور چین تابستان 96 از اینجا خودشان را به مرداب خطرناک کروکودیل در چین برسانند و از تماشای غذا خوردن جانورانی که قویترین آرواره های دنیا را دارند لذت ببرند.

مرداب کروکودیل

مرداب کروکودیل

خرداد 21, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط