مجلل ترین هتل آنتالیا: مردان پالاس

در شهرهای گردشگر پذیر دنیا، معمولا هتلهای بسبار لوکسی ساخته میشود که در میان جهانیان شهرت پیدا میکتد. آنتالیا که یکی از همین شهرهای پر طرفدار است، ار این قاعده پیروی میکند و در خود هتلهای بسیار زیبایی را جا داده است. یکی از هتلهای بسیار لوکسی که در شهر آنتالیا تا به کنون ساخته شده است، هتل مردان پالاس است. این هتل در لیست پر طرفدار ترین هتل ها در انتخاب تور آنتالیا قرار داد و مسافران بسیاری خواهان رزرو این هتل هستند.

معرفی هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس دارای 560 اتاق است و در کنار مدیترانه ی آبی قرار گرفته است. دارای ساحل اختصاصی است و عنوان بزرگترین هتل منطقه ی لارا را به خود اختصاص داده است.

این هتل آکواریوم بزرگی دارد که بالغ بر 2400 ماهی را در خود جای داده است. مردان پالاس دارای 271 اتاق معمولی، 62 اتاق بسیار بزرگ، 16 سوئیت سلطنتی، 38 حمام ترکی، 41 اتاق دوبلکس، دو سوئیت 600 متر مربعی، 4 آپارتمان سلطنتی، 82 جونیور سوئیت، 16 رستوران و 32 بار است که در مساحت 180 هزار متر مربعی ساخته شده است.

در قسمت میانی این هتل، استخر بسیار بزرگی دیده میشود که در دو طرف آن ساختمان هایی ساخته شده اند. با کمی دقت در خواهید یافت که طراحی این هتل عظیم بر گرفته از شهر استانبول است، چرا که این استخر مردان پالاس را به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم کرده است.

علاوه بر زیبایی ظاهری مردان پالاس، خدمات و کیفیت ارائه شده ی آن نیز قابل توجه است. رستوران های روسی، فرانسوی، تایلندی، ژاپنی و مدیترانه ای، نواع تفریحات آبی ، اسکواش، والیبال ساحلی، تنیس روی میز و بدمینتون، اتاق هایی مجهز به حمام و دستشویی، تلفن مستقیم، تلویزیون، ماهواره و صندوق امانات در کنار سرویس U ALL آن ، تنها بخشی از خدمات مردان پالاس است.

هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس

mardan palace

mardan palace

mardan palace

mardan palace

دی 11, 1394 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط