لوکس ترین هتل های پاریس

در سفر به قاره ی اروپا، کشور فرانسه از نخستین کشورهای مقصد است که از آن بازدید خواهید کرد. فرانسه مهد فرهنگ و هنر و پاریس پایتخت این کشور، سرزمین عشاق است.
برای رزرو هتل در پاریس، یکی از بهترین انتخاب ها می تواند هتل حیات رجنسی اتوال باشد. هتل حیات رجنسی اتوال پاریس پیش ترها به نام هتل کنکورد لافایت معروف بوده و در فاصله ی کمی از طاق پیروزی پاریس قرار گرفته است. در واقع اولین چیزی که این هتل را مشهور ساخته نزدیکی آن به طاق پیروزی پاریس می باشد.

هتل حیات رجنسی اتوال پاریس
از دیگر هتل های برتر شهر پاریس می باید به هتل هایی چون هتل چهار فصل جورجیا وی، هتل لی موریس، هتل پونت رویال، هتل ریتز، هتل د کریلن، هتل هیلتون آرک د تریمپل، هتل هایت ریجنسی مدلاین، هتل سافیتل آرک د تریمپل، هتل لوتیشا، هتل دو لوور و… اشاره کرد.
البته لازم است توجه داشته باشید که اقامت در هر یک از این هتل ها مستلزم پرداخت هزینه ی نسبتا گزافی ست و دور صرفه جویی را می باید یک خط قرمز بکشید.
به جز این ها پاریس دارای هتل های عجیب و غریبی نیز هست که شاید چندان لوکس نبوده و امکانات رفاهی خاصی نداشته باشند، اما اقامت در این هتل های عجیب و غریب تجربه کردن یک حس و یک شرایط تازه خواهد بود.
به طور مثال هتل زیر دریایی شارک تانک یک هتل فوق العاده در نزدیکی برج ایفل است. این هتل زیر دریایی در عمق 33 فوتی  یعنی 10 متری قرار گرفته است.
و یا هتل عجیب دیگری به نام هتل دخمه ی وحشت پاریس. این هتل زیرزمینی که از استخوان مردگان و جمجمه برای تزئین آن استفاده شده است، تاکنون موفق شده توجه گردشگران جوان بسیاری را به خود جلب کند.

هتل دخمه وحشت پاریس
از این دست هتل ها در سراسر فرانسه بسیار دیده می شود، هتل حبابی نمونه ی دیگری ست که به تازگی ساخته شده و برای اقامت در آن البته می باید از مدتی پیش برای رزرو اقدام نمایید، چون هتل حبابی فرانسه همیشه لیست طویلی از متقاضیان را دارد.

خرداد 20, 1396 4:30 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط