قوانین خانه اجاره ای در دبی

مسافرت به دبی اگر برای مدت طولانی باشد، نیازمند دانستن موضواعت متعددی است، که مهمترین آنها بحث اقامتگاه است. این شهر اماراتی آنقدر که محبوب است که در آن خانه اجاره ای به سختی گیر می آید.

پیشنهاد میشود اگر سفر کوتاه و تفریحی دارید با یک تور هم سفر شوید. بعنوان مثال تور دبی آذر 96 ؛ چرا که تورگردانان از قبل تدارک همه چیز را میبینند. اما اگر قصد اقامت طولانی و زندگی دارید بهتر است، مواردی را که در ادامه ذکر میکنیم به خاطر بسپارید.

بر خلاف خیلی از کشور های دنیا، اکثر مالکان در دبی اجاره را بصورت ماهانه دریافت نمیکنند. در واقع،آنها 2 برگ چک برای کل اجاره ی یکسال از شما دریافت میکنند- که ممکن است برای کسی که تازه به دبی آمده است کمی غیر معقول باشد.

خانه اجاره ای در دبی

خانه اجاره ای در دبی

همچنین هیچ قانون خاصی برای تعداد چک ها وجود ندارد و شما میتوانید با مالک مذاکره کنید. پرداخت 4 ماهه یا هر 2 ماه هم گاهی اوقات امکان پذیر است ولی باید متذکر شد که خیلی از مالکان ممکن است اجاره ی کل را بر اساس تعداد چک ها افزایش دهند. بهترین حالت معامله این است که شما کرایه یکسال را جلوتر پرداخت کنید.

خیلی از جاها از مستاجر میخواهند که مقداری پول که معمولا 5 درصد کل اجاره یکسال است. را بصورت رهن و امانت پرداخت کنند. فارق از مقدار آن، پول رهن برای تضمین این است که شما ملک را در همان وضعیتی که وارده آن شده اید، تحویل خواهید داد.

قوانین امارات متحده عربی بیان میکند که مالکان مسئول پرداخت هزینه های سرویس و تعمیر هرگونه نقص یا عیب در طول زمان اجاره نامه ملک هستند مگر اینکه در اجاره نامه چیز دیگری قید شود. رایج است که در اجاره نامه قید میشود که مستاجر مسئول پرداخت هزینه های تعمیرات جزئی است و مالک مسئول پرداخت هزینه های تعمیرات اساسی. فقط مطمئن شوید که این موارد در اجاره نامه قید شده باشد که مثلا تعمیرات زیر 200 درهم، تعمیر جزئی و بیشتر از آن تعمیرات اساسی محسوب میشوند.

آذر 1, 1396 4:38 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط