قصر لوکس چراغان پلاس در استانبول

وقتی با تور ترکیه استانبول به این شهر زیبای همسایه سفر می کنید، اقامت در یک هتل لوکس و مجلل می تواند سفرتان را بارها و بارها جذاب تر سازد.
یکی از هتل های بسیار زیبا و مناسب استانبول که در منطقه ی ساحلی بسفر قرار گرفته است، هتل چراغان پالاس کمپینسکی می باشد. این هتل پنج ستاره بین محله های بشیکتاش و اورتاکوی واقع شده است.

آن چه درباره ی این هتل بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد، این است که ساختمان هتل چراغان پالاس در واقع یکی از کاخ های عثمانی متعلق به قرن نوزدهم می باشد.
از فرودگاه آتاتورک با طب 45 دقیقه سواری به این هتل خواهید رسید. از جذابیت های بی نظیر این هتل استخر Infinity Pool آن می باشد که از مسیر آن منظره ی بدیعی از تنگه ی بسفر را خواهید دید.

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس
هتل چراغان پلاس بسفر تا حدی معروف شده و به سبب ویژگی های خاص اش ممتاز می نماید که در برنامه ی جوایز جهانی گردشگری یا World Travel Awards، هتل چراغان پالاس کمپینسکی عنوان هتل برتر میراث فرهنگی جهان، هتل برتر اروپا و برترین سوییت در میان هتل های ترکیه را از آن خود ساخت.

امکانات هتل چراغان پالاس

از امکانات هتل چراغان پالاس استانبول می توان به حمام ترکی، انواع ماساژ، مرکز تناسب اندام و بدن سازی با مربی خصوصی، پارکینگ اختصاصی، مرکز اسپا و تندرستی، استخر سرپوشیده و روباز، مرکز تجارت، خدمات ترانسفر، دسترسی به شبکه ی اینترنت وایرلس در تمام فضای هتل و… اشاره کرد.

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس
اقامتگاه های هتل 5 ستاره ی چراغان پلاس در سه مدل اتاق ها و سوئیت ها، سوئیت های منحصر به فرد با اسامی خاص، و کاخ- سوئیت ها طبقه بندی شده اند.  در تمامی این اتاق ها به نسبت رده ی قیمتی شان انواع تخت های سلطنتی با سرویس خواب بسیار شیک و باشکوه قرار داده شده اند. پنجره های بلند از کف تا سقف اتاق ها و سوئیت های این هتل جلوه ی بسیار خاصی به آن بخشیده است. به علاوه امکاناتی چون یخچال، تلویزیون ماهواره ای، بالکن های عریض با منظره ی باغ یا دریا و … در این اقامتگاه ها وجود دارند.

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس
برای صرف صبحانه می توانید از ساعات اولیه ی صبح یعنی ساعت 6:30 تا 11 پیش از ظهر به رستوران لاله دان هتل مراجعه کنید. برای وعده ی صبحانه انواع و اقسام خوراکی ها از هر چیزی که به ذهنتان خطور کند، قرار داده شده است. و چیزی که بسیار تحسین برانگیز خواهد بود ارگانیک بودن مواد اولیه ی صبحانه می باشد.

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس
دیگر رستوران هتل چراغان پالاس، رستوران تغرا می باشد که در طبقه ی اول هتل واقع شده است. این رستوران به سبکی کاملا تاریخی دکور شده و حتی ظروف غذاخوری آن نیز چنین طراحی را داشته و غذا خوردن در آن شما را به دوران عثمانی سوق خواهد داد.

سالن گازبو نیز مکان دیگری در این هتل پنج ستاره می باشد که می توانید برای میل کردن عصرانه و یا چای و قهوه و دیگر نوشیدنی های بعد از شام و انواع دسر به آن مراجعه کنید. فضای سالن گازبو فضایی بسیار دلچسب و همراه با موسیقی آرامش بخش زنده می باشد. البته علاوه بر سالن گازبو یک کافه ی مجزای دیگر نیز در هتل چراغان پالاس استانبول به نام کافه ی فوموآر وجود دارد که در میان باغ های سرسبز اطراف هتل واقع شده است. فضای این کافه با دیگر نقاط هتل کاملا متفاوت بوده و برای صرف یک نوشیدنی در میان درختان نخل، مکانی فوق العاده به نظر می رسد.

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس

تور ترکیه استانبول | هتل چراغان پالاس

آذر 24, 1395 12:21 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط