عروس شهرهای ایران هتل بام سبز رامسر

بدون شک شهرستان رامسر یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور است که دل گردشگران را با طبیعت خیره کننده اش برده است.زیباییهای این شهر به دلیل قرار گیری در دامنه های البرز و سواحل زیبای دریای خزر وصف نا پذیراست،از این روی لقب عروس ایران را به خود گرفته است و به حق این لقب برازنده ی این شهر ساحلی ایران است. از جذابیتهای رامسر باید به چشمه های آبگرم،تلکابین،جنگل و ساحل زیبا اشاره کرد که این منطقه را به توریستی ترین شهر شمالی بدل کرده است.
این شهر مقصد گردشگری بسیاری از سراسر ایران و جهان است،از این روی زیباترین هتلها و ویلاهای ساحلی را در خود جای داده است. سالانه میلیونها گردشگر خارجی و ایرانی برای لذت بردن از زیباییهای این شهر ساحلی ایران به رامسر سفر می کنند،از این روی برای پذیرایی از آنها این شهر از گنجایش کافی برخوردار است.
یکی از زیباترین و رویایی ترین هتلهای مازندران نیز در این شهرستان واقع شده است.هتل 4ستاره بام سبز بر فراز کوههای سبز دارای چشم اندازی زیبا از مناظر اطراف است.هزینه ی رزرو هتل گرچه گران است اما می توانید از تخفیف رزرو هتل برخوردار شوید و این هزینه را کمی کاهش دهید.اما اگر دنبال یک اقامت رویایی در شمال هستید این هتل به شما توصیه می شود و باید پرداخت این هزینه را به جان بخرید.

هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز رامسر

.برای معرفی بام سبز رامسر باید گفت این هتل خود به تنهایی دارای جاذبه ی توریستی است.چرا که این هتل زیبا در ارتفاع ٧٠٠متری از سطح دریا در میان جنگل واقع شده است و تنها راه دسترسی به این هتل تلکابین است.

هتل بام سبز دارای سوئیتهای بی نظیر با طراحی داخلی متفاوت است و با امکانات بسیار از جمله رستوران و کاقی شاپ،شهربازی مدرن و کلوپ دریایی پذیرای گردشگران است و لذت سفر به رامسر را تکمیل می کند.می توانید کلبه های جنگلی این هتل را برای اقامت انتخاب کنید و از تخفیف 20درصدی برخوردار بشوید و از اقامت خود در دل جنگل نهایت لذت را ببرید.

آدرس: مازندران ـ رامسر ـ کیلومتر 5 غرب رامسر – مجنمع رفاهی تفریحی شهر سبز – تله کابین رامسر ، هتل بام سبز

هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز رامسر

بهمن 4, 1394 11:10 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط