عجیب ترین هتلهای دنیا

در دنیا، همیشه چیز های عجیب و غریبی ساخته میشوند تا بدین وسیله بتوانند در لیست برترین های جهان و یا حتی عجیب ترین های جهان نیز قرار بگیرند. هتلها نیز از این قاعده پیروی میکنند . برخی از سازندگان و طراحان هتل برآنند تا با طراحی های عجیب و غریب برای مسافران برای رزرو و اقامت در هتل، خاظرات عجیب و غربی بسازند. در ادامه ی مطلب توجه شما را به چند هتل عجیب در دنیا جلب میکنیم.

هتل درختی، Harads، سوئد

این هتل در اطراف جنگل ساخته شده است و دارای 6 تاق منحصر به فرد است. این هتل بیشتر شبیه به یک کپسول، کابین، لانه ی پرنده و چیز هایی از این قبیل ساخته شده است که دارای یک  سونای درختی نیز هست و با تماشای آن شما یاد قسمت هایی از فیلم E.T می افتید.

Treehotel

جزیره پروانه شهر الج، برلین ،آلمان

طراحی آلمانی به نام Lars Stroschen این هتل را شبیه به یک موزه هست را با 30 اتاق منحصر به فرد که انواع مختلفی دارند را طراحی کرده است. یکی از اتاقها دارای آینه های زاویه دار است، یکی مانند سلول خالی، یکی دخمه که تخت آن به شکل تابوت است، یکی از آنها به شکل قفس شیر و دیگری اتاق وارونه نام دارد.

Propeller Island City Lodge

فورت بدون انسان، پورتسموث

این فورت که متعلق به دوران ویکتوریایی است، بین سالها 1867 تا 1880 برای حفاظت از پورتسموث در برابر حمله های ناپلئون سوم ساخته شد، امروز به عنوان یک هتل لاکچری در پورتسموث از آن استفاده میشود. این هتل دارای 22 اتاق خواب، مجموعه فانوس دریایی پنت هاوس ، کلوپ شبانه، وان آب داغ میباشد.

No Man's Fort

پالاسیو ده سال، بولیوی

این هتل عجیب غریب تماما از نمک ساخته شده است، حتی برای دکور کردن آن و چیدمان وسایل مانند میز  صندلی ها نیز از نمک استفاده شده است. یک لابی بسیار بزرگ دارد، دارای 16 اتاق است که هر کدام حمام اختصاصی، سیستم الکترونیکی و سیستم گرمایشی مخصوص دارند. در این هتل یک رستوران نمکی نیز وجود دارد.

Palacio de Sal, Uyuni, Bolivia

مسافرخانه پارک پارس سگ، آمریکا

این هتل مخصوص عاشقان به سگ ساخته شده است. این هتل در ساختمانی به اندازه 12 فوت و به شکل یک سگ کاراگاه ساخته شده است که راه ورود به این هتل از بدن همین سگ ساختمانی است.

The Dog Bark Park Inn, Idaho, USA

هتل کوه جادویی، شیلی

این هتل مساحت 60 هزار هکتار از جنگل های Valdivian را به خود اختصاص داده است و دارای چشمه آب گرم طبیعی ، دریاچه ها ناشناخته است و مسافران میتوانند دسترسی مستقیم به آتشفشان Mocho Choshuenco داشته باشند.

Magic Mountain Hotel, Huilo Huilo Reserve, Chile

هتل یخی، سوئد

این هتل 20 سال قبل در شهر Jukkasjärvi سوئد ساخته شد و آغاز به کار کرد. هر سال در ماه نوامبر که یخ های زیادی پدید می آیند این هتل با طرح ها و تم های جدیدی ساخته میشود.

Icehotel, Jukkasjärvi, Sweden

V8 Hotel، آلمان

این هتل برای علاقه مندان به اتوموبیل و مسابقه ی اتوموبیل رانی ساخته شده است. در ساخت و دکوراسیون اتاقهای آن تمام از اتوموبیل، محصولات مرتبط به ماشین و متعلقات به اتوموبیل رانی ساخته شده است.

V8 Hotel, Stuttgart, Germany

Das Park Hotel، استرالیا

این هتل از بتن ساخته شده است و محل قرارگیری آن درون یک پارک در استرالیاست. این هتل به شکل اتاقهای لوله ای شکل که از بتن هستند ساخته شده است.

Das Park Hotel

هتل جرثقیل، هلند

مسافرانی که در این هتل اقامت میکنند، نمای پر از بشکه ی اطراف را به ارتفاع 150 فوتی اتاقهای آن که امکان چرخش 360 ای و ایجاد چشم انداز پانورامایی ، میبخشند.

Crane Hotel, Harlingen, The Netherlands

هتل کافه مرکزی، کپنهاگ، دانمارک

این هتل تنها یک اتاق 10 در 8 دارد. این اتاق علی رغم فضای اندکی که دارد، یک تخت خواب دو نفره، تلویزیون، حمام و مینی بار را در خود جا داده است.

Hotel Central & Café, Copenhagen, Denmark

تیر 23, 1395 3:11 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط