عجیب ترین ترانسفرهای هتل در دنیا

معمولی ترین راه رسیدن به هتل ها استفاده از ماشین است .اما هتل هایی هم وجود دارند که خاصند و روشهای دیگری را برای سورپرایز مهمان ها پیش گرفته اند. البته این کار بیشتر برای جذب مشتری است. و البته باید گفت که این هتل ها گران قیمت هستند و هزینه اقامت در آنها از عهده مسافران عادی خارج است.

در ادامه چند نمونه از این هتل ها و راه های رسیدن به آنها را ذکر میکنیم با ویکی هتلز همراه باشید.

عمان، هتل Six Senses Zighy Bay

Six Senses Zighy Bay

Six Senses Zighy Bay

اگر قایق های با موتور جت و یا جیپ سواری از میان کوه ها و صحراها، به نظر شما به اندازه کافی جذاب نیستند، شما می توانید یک ورود دراماتیک از ارتفاع 2000 فوتی با یک پالاگلایدر داشته باشید.

مالدیو، جزیره Dhoni

جزیره Dhoni

جزیره Dhoni

می خواهید به یک جزیره خصوصی بروید، می توانید با یک پرواز 25 دقیقه ای از پایتخت مالدیو به آنجا برسید و یا یک دریانوردی 5 ساعته با کشتی های چوبی سنتی به اسم Dhoni را تجربه کنید ! انتخاب با شماست.

هنگ کنگ، هتل Peninsula

هتل Peninsula

هتل Peninsula

این هتل تنها هتل هنگ کنگ با باند مخصوص هلیکوپتر است و مهمانان می توانند از فرودگاه هنگ کنگ تا هتل را با هلیکوپتر برند Aerospatiale تفریح کنند.

انگلستان، هتل Burgh Island

هتل Burgh Island

هتل Burgh Island

با این تراکتور دریایی هیدرولیک می توانید در مسیر گذرگاهی که با جذر و مد دریا شکل می گیرد به هتل برسید. این هتل به سبک Art Deco طراحی شده است و در سواحل Devon جنوبی با فاصله چند دقیقه ای از جذر و مد کامل دریا قرار گرفته است.

دوبی، هتل Jumeirah Burj Al Arab

بازدید کنندگان می توانند در امتداد خلیج زیبای فارس با هر نوع خودرو لوکسی که درخواست کنند به هتل برسند (بعضی ها علاقه مند به BMW سری ۷ هستند و بعضی دیگر Rolls Royse Phantom را ترجیح می دهند)

شهریور 21, 1396 2:33 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط