صخره اژدهای مارپیچ؛ دلهره آور ترین جاذبه گردشگری

معمولا چینی ها به ارتفاع علاقه ای خاص دارند که این در سازه های و بخصوص جاذبه های گردشگری شان کاملا مشهود است. این چشم بادامی ها که هیچ ترسی از ارتفاع ندارند همواره در پی ساختن بلندرترین پلها و تله کابین و ترنهای هوایی هستند.

موردی که امروز میخواهیم برایتان بگوییم در پارک جنگلی چینی های جایی در نزدیکی ابرها است!

پل صخره اژدها

صخره اژدهای مارپیچ جایی است که نفس هر کسی را بند میاورد. این صخره خودش کاری با شما ندارد. برخلاف نامش هیچ اژدهایی هم در آنجا برای خوردنتان کمین نکرده است. اما پلی که دور این صخره کشیده شده است بیشتر از هر اژدهایی بازدید کنندگان را خواهد ترساند!

پلی که در ارتفاع 180 متری دور کوهی که معروف به صخره اژدها ی مارپیچ است ساخته شده، جایی برای مقابله با ترس از ارتفاع است. شاید فکر کنید که عبور از یک پل که ترس ندارد. درست است اما وقتی شما قادرید زیر پایتان را ببینید ماجرا فرق میکند.

این پل از شیشه ساخته شده و عابرین چه بخواهند و نخواهند باید زیر پایشان را ببینند. مگر اینکه چشمشان را ببندند که این امر هم ممکن نیست. اینجاست که نفس ها به شماره می افتد و باید گفت جگر شیر میخواهد تا از آن گذرگاه شیشه ای باریک عبور کرد!

تور چین تابستان 96 راهی برای ارزیابی میزان شجاعتتان است. این کوهستان و پارک جنگلی مکانی ایده آل برای عاشقان سلفی است. مخصوصا که در ارتفاع 180 متری پل اژدها باشید و زیر پایتان دره ای عمیق و پوشیده از درخت باشد.

پل اژدها

استان هونان چین جایی است که گردشگران زیادی را به سمت پل اژدهای مارپیچ میکشاند. از گفتنی های دیگر در مورد این پل شیشه ای باید به عرض پل که حدود 1/6 متر است و طولانی بودن پل که حسابی بازدید کنندگان را خسته میکند، اشاره کرد. بخصوص که جایی هم برای استراحت وجود ندارد!

برای آگاهی و خرید تور چین تابستان 96 به این آدرس: http://www.parmidatours.com/tour/china مراجعه کنید.

خرداد 28, 1396 1:51 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط