شرایط تور دبی خرداد 96 پارمیدا

فصل زمستان بهترین فرصت برای سفر به شهر توریستی و جذاب دبی است که از ایران هموطنان بسیاری اقدام به خرید تورهای دبی در این موقع از سال می کنند. این استقبال از تور دبی نه تنها به دلیل مطبوع بودن هوا در این وقت از سال است، بلکه یکی از جذاب ترین جشنواره های دبی در این فصل برگزار می شود.

تور دبی جشنواره خرید دبی

تور دبی جشنواره خرید دبی

 

جشنواره خرید دبی یا همان  Dubai Shopping Festival   یک جشنواره ی خرید پرطرفدار است که از سال 1996 میلادی هر ساله در دبی از ۵ ژانویه تا ۵ فوریه برگزار می‌شود. در این جشنواره علاوه بر حراجیهای گسترده با کاهش قیمت قابل توجه، جشنهای متعددی در مراکز خرید برگزار می کنند که در آنها جوایز بسیار نفیسی از جمله خودرو طی قرعه کشی به خریداران اهدا می کنند. این جشنواره از جمله جشنواره های شادی است که با موسیقی زنده و جوایز متعدد همراه است. جشنواره ی خرید دبی باعث جذب بیش از 3میلیون گردشگر در طول این یک ماه برگزاری جشنواره می شود.

تور دبی خرداد 96

تور دبی خرداد 96

شهر دبی نه تنها در این یک ماه در فصل زمستان میزبان توریستها از سراسر دنیا است، بلکه جاذبه های توریستی بی نظیر آن در طول سال گردشگران بسیاری را راهی این شهر کوچک توریستی در کرانه های خلیج فارس می کند. شما هم اگر برای تعطیلات خرداد خود به دنبال خرید تور دبی خرداد 96 هستید آژانس پارمیدا به آدرس http://www.parmidatours.com مناسب ترین تور دبی را از تاریخ 26 اردیبهشت تا 26 خرداد ارائه می دهد که با کلیک روی لینک فوق می توانید اقدام به خرید تور دبی بکنید.

قیمت تور دبی در این تاریخ برای 3شب و 4 روز اقامت از 1.450.000 تومان آغاز می شود تا به 4.950.000 تومان می رسد. ارزان ترین تور دبی برای رزرو هتل سه ستاره سیتی استار با خدمات HB است و گرانترین برای رزرو هتل 5ستاره آتلانتیس پالم با خدمات BB است. پرواز این سری تورها با شرکت هواپیمایی Emirates  کشور امارت متحده عربی صورت می گیرد.

از خدمات این تور باید  به 3 شب و 4 روز اقامت در هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیمایی بوئینگ 777 امارات، ترانسفر رفت و برگشت، ویزای توریستی 96 ساعته، راهنمای فارسی زبان و بیمه ی مسافرتی اشاره کرد.

برای خرید تور دبی شما به اصل پاسپورت یا کپی رنگی آن با اعتبار 6 ماه کامل از تاریخ سفر احتیاج دارید. بنابراین تا دیر نشده است اقدام به خرید تور دبی کنید تا تعطیلات خاطره انگیزی را در این شهر توریستی سپری کنید.

خرداد 19, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط