شایگان از بهترینهای هتلهای کیش

فصل بسیار مناسبی برای سفر به کیش از راه رسیده است و تعداد بیشماری از هتلهای کیش در انتظار مسافران خود هستند. این جزیره ی زیبا یکی از بهترین مقاصد گردشگری است و برای تفریح بسیار مناسب است. به واسطه ی همین امر، برای اسکان مسافران تعداد بیشماری از اقامتگاه ها پدید آمدند که امروز هتلهای کیش را ساخته اند.

اما همانطور که میدانید، هتلهای کیش، یکی از گرانترین اقامتگاه های سراسر کشور هستند، اما این دلیل نمیشود که در هیچ یک از فصول سال نتوان از تخفیف هتلهای کیش بهره مند شد. هتلی که در ادامه به شما معرفی میکنیم یکی از بهترین هتلهای کیش است که شامل تخفیف 48 درصدی شده است. – برای استفاده از تخفیف هتلهای کیش رو لینک مشخص شده کلیک کنید. –

بهترین هتلهای کیش : هتل شایگان

یکی از این هتلهای معروف که از گرانترین ها نیز محسوب میشود، هتل 5 ستاره ی شایگان است. در سال 1381 در نوار گردشگری ساحل زیبای کیش این هتل در مساحتی به وسعت 15 هزار متر مربع ساخته شد.

 

تخفیف هتلهای کیش - هتل شایگان کیش

تخفیف هتلهای کیش – هتل شایگان کیش

تعداد 140 اتاق و سوئیت متفاوت در 6 طبقه ی هتل شایگان ساخته است که هر کدام از دکوراسیون و طراحی ویژه ای بهره مند شده اند و همگی از امکانات اتاقهای یک هتل 5 ستاره برخوردار شده اند، از تجهیزات رفاهی تا ملزومات بهداشتی.

 

رستوران هتل شایگان

رستوران هتل شایگان

از سوی دیگر مکان قرارگیری این هتل در خط ساحلی شرقی کیش باعث شده است تا هتل شایگان در قلب مراکز تجاری و تفریحی قرار بگیرد و دسترسی به آنها برای مسافران آسان شود. از جمله ی این مراکز پردیس یک و دو، بازار مرکز تجاری، پانیذ، هایپرمارکت و نزدیکی به دریا، اسکله، اماکن تفریحی و گردشگری، ادارات و بانک ها هستند.

بهمن 4, 1394 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط