سه هتل دانمارک در لیست هتلهای نا امن جنسی

هنگام خرید تور گردشگری خارجی ، یکی از مسائل بسیار مهم به خصوص برای توریست های خانم، مساله امنیت است، چرا که برخی از هتلهای خارج از کشور، دارای سوابق سو استفاده جنسی هستند.

این هتلها امنیت ندارند | تریپ ادوایز
تریپ ادوایزر در پاسخ به تعدادی از متخصصان سفر، در وبسایت و اپلیکیشن خود شروع به قرار دادن نشان‌هایی کنار هتل‌ها و اقامت‌گاه‌هایی کرده که به عنوان موقعیت‌هایی شناسایی شده‌اند که سوء‌استفاده جنسی و دیگر نگرانی‌های بزرگ در آن‌ها به وقوع پیوسته است.
بنا بر گفته ی کوین کارتر که یکی از سخنگویان تریپ ادوایزر است، این ها نشان هایی است که از سوی کامنت های مردم قرار داده می شود و برای مشخص کردن مشکلات سلامتی، امنیتی و تبعیضی در تمام طبقه‌بندی‌های سفر این وبسایت طراحی شده‌اند.

او همچنین گفت: این نشان‌ها تا مدت سه ماه می‌توانند در تریپ‌ادوایزر باقی بمانند. با این حال، اگر مشکلات ادامه پیدا کند ممکن است ما این مدت زمان را افزایش دهیم. این نشان‌ها به منظور اطلاع‌رسانی قرار داده خواهند شد، نه تنبیه.

به گفته او کمیته‌ای متشکل از کارمندان این کمپانی تصمیم‌های مربوط به اضافه کردن یا حذف کردن این نشان‌ها را خواهند گرفت و هر چقدر هم که اعتراضی نسبت به یک نشان ثبت شود، حذف نخواهد شد. کارتر اضافه کرد: ما می‌خواهیم مصرف‌کنندگان بتوانند نقدهای مثبت و منفی از تجارت‌ها را ببینند.

جالب است بدانید که به به حال، سه هتل در منطقه پلایا دل کارمن مکزیک توسط تریپ‌ادوایزر علامت‌گذاری شده‌اند که در میان آنها، نام هتل گرند ولاس ریویرا مایا نیز به چشم می خورد که دومین هتل محبوب این کشور محسوب می شود.

همچنین پنجمین هتل مکزیک یعنی ایبروستار پارایسو لیندو هم نشان‌گذاری شده و این در حالی است که تا به حال هر یک از این دو هتل هزاران نقد و نظر دریافت کرده‌اند.
یک زن 35 ساله از دالاس بارها و باها اعلام کرده بود که یکی از نگهبانان امنیتی هتل پارایسو مایا به او تجاوز کرده است.

همچنن این یکی دیگر از مهمانان این اقامتگاه اظهار کرد که در این هتل مورد حمله جنسی قرار گرفته بود.
از حالا به بعد، ‌تریپ‌ادوایزر در قالب سیاست جدیدش سعی می‌کند درباره این که چرا نقدها رد می‌شوند با وضوح بالاتری عمل کند. کارتر می‌گوید: ارتباطات ایمیلی جدید ما به وضوح اعلام خواهند کرد که چرا یک جمله یا واژه در تضاد با سیاست‌های ما حذف شده است و از فرد می‌خواهد بازبینی خود را تدوین و دوباره ارسال کند.

آبان 19, 1396 4:09 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط