سفر به وان اقامت در هتل لوکسRescate

برای اشخاصی که می خواهند تور ارزان ترکیه را خریداری کرده تا بیشتر پول صرف خرید اجناس با کیفیت ترک کنند،سفر به شهر وان را توصیه می کنیم.شهر وان نزدیکترین شهر توریستی ترکیه به مرز ایران است که علی رقم مرزی بودن دارای هتلهای بسیار زیبایی است.
شهر وان شهری توریستی در شرق ترکیه است که بزرگترین شهر شرقی ترکیه نیز به حساب می آید.سفر به وان به دلیل نزدیکی به ایران بیشتر از طریق راههای زمینی صورت می گیرد از این روی تور ارزان ترکیه را با سفر به وان تجربه می کنید.
در این شهر با بازارها و فروشگاههای متنوعی روبه رو می شوید که می توانید در آنها به خرید به صرفه بپردازید.اما تنها خرید نیست که این شهر را برای گردشگران از ایران و سراسر دنیا جذاب کرده است،دریاچه ی وان یکی از اصلی ترین جذابیتهای شهر وان است.دریاچه ی وان بزرگترین دریاچه ی ترکیه است و دارای چشم اندازهای زیبایی برای گذران تعطیلات در ترکیه است.بهتر است شما هم در سفر به وان هتلهای با چشم انداز دریاچه را انتخاب کنید.
یکی از هتلهای شیک وان هتل 5ستاره Rescate وان است.در ادامه به معرفی این هتل در وان می پردازیم:

معرفی هتل 5ستاره Rescate وان

تصور نکنید چون در یک شهر مرزی هستید از هتلهای لوکس خبری نیست.این هتل 5ستاره یکی از لوکس ترین و باشکوه ترین هتلهای وان است که مدرن ترین امکانات را به مهمانان خود ارائه می دهد.
هتل تنها چند قدم با دریاچه ی وان فاصله دارد و مناظر دریاچه از هتل پیداست.کلیه ی فضاهای هتل شیک هستند و با سلیقه تزئین شده اند.اتاقهای هتل به زیبایی با موکتهای زیبا فرش شده اند.مبلمان مدرن از دیگر مشخصات اتاقهای راحت هتل است.اتاقها مجهز به امکاناتی مانند سیستم تهویه ی مطبوع،تلویزیون ال سی دی،اینترنت وای فای،حمام سنگ پوش شده ی مجهز،تخت خوابهای زیبا و میز کار هستند.برخی از اتاقها دارای بالکن با چشم انداز زیبا از دریاچه و شهر و یا کوههای اطراف هستند.

تور ترکیه هتلRescate وان

تور ترکیه هتلRescate وان

در هتل امکانات تفریحی ای مانند سونا،سالن بدنسازی،استخر سرپوشیده،سالن ماساژ و حمام ترکی برای مهمانان ارائه می شود.

تور ترکیه هتلRescate وان

تور ترکیه هتلRescate وان

در رستوران شیک هتل کلیه ی وعده های غذایی به صورت بوفه سرو می شوند و می توان با انواع غذاهای دریایی،بین المللی و محلی از خود پذیرایی کرد.هتل دارای چندین بار و کافه نیز هست.

تور ترکیه هتلRescate وان

تور ترکیه هتلRescate وان

اردیبهشت 15, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط