سفر به اعماق دریا را با آکواریوم KLCC کوالالامپور تجربه کنید

آکواریوم کوالالامپور از جمله مکان های تفریحی زیر آب است، که شامل گونه های مختلف آبزیان کمیاب میباشد. بدون شک تماشای دنیای زیر آب و جانداران آبزی برای هر کسی جالب است. آکواریوم KLCC این امکان را فراهم آورده تا بدون نگرانی از غرق شدن و یا حمله موجودات دریایی بتوانید به گشت و گذار در زیر دریا بپردازید.

این آکواریوم زیبا و بزرگ در نزدیکی برج های پتروناس واقع شده است و حدود 60 هزار متر مربع مساحت دارد. از این رو به یکی از بزرگترین و کاملترین آکواریوم های دنیا مبدل شده است.

آکواریوم KLCC

آکواریوم KLCC

ماهی هایی که در این آکواریوم زندگی میکنند فقط در اعماق اقیانوس یافت میشوند. گونه هایی که تا قبل از ورودتان به این مکان هرگز آنها را ندیده اید. حتی اگر اهل یک شهر بندری باشید!

اما چیزی که جالب تراست راهروهایی تونل مانند است که در بین آکواریوم طراحی شده تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی به تمام بخش های آکواریوم KLCC دسترسی داشته باشند.

از دیگر امکانات آکواریوم KLCC میتوان به ویدئو پروژکتورهایی اشاره کرد که در جای جای محوطه نصب شده اند و اطلاعاتی راجع به گونه های مختلف آبزیان در اختیار توریست ها میگذارد.

علاوه بر تونل های بازدید یک گذرگاه متحرک نیز در این آکواریوم طراحی شده تا علاوه بر سهولت دسترسی به تمام نقاط، بر هیجان یک سفر زیر دریایی نیز بیفزایند.

آکواریوم KLCC

آکواریوم KLCC مالزی

زمان غذا دادن به ماهی ها (11 صبح، 30/2 و 30/4 بعد از ظهر) بهترین زمان برای دیدار از این آکواریم می باشد. بازدید کنندگان با پرداخت مبلع اضافه تری می توانند در کنار کوسه ها و تحت نظارت به غواصی بپردازند.

شما نیز اگر به بازدید از دنیای زیر آب علاقه مندید برای خرید تور مالزی تابستان 96 اینجا کلیک کنید.

آکواریوم KLCC

خرداد 21, 1396 12:37 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط