سفر به آتن هتلی 3ستاره نزدیک آکروپلیس

سفر به آتن

تور کشتی کروز یونان از شهر ازمیر ترکیه حرکت کرده و پس از توقف در اسکله ی چند جزیره ی معروف آتن در دریای اژه و مدیترانه مسافران را به شهر باستانی آتن می رساند. قیمت تور کشتی کروز با نوع کابین کشتی تفاوت می کند و از 5میلیون تومان تا 8میلیون تومان هم می رسد.نکته ی مهم درباره ی تور کروز یونان این است که به جز یک شب اقامت در ازمیر ترکیه بقیه ی شبها در کشتی کروز سپری می شود.
اما گشت و گذار در آتن را فراموش نکنید،در سفر با تور کشتی کروز به یک گشت اساسی در میان تاریخ و فرهنگ کهن می پردازید.یک روز گشت شما را وادار می کند که یک سفر خود را به آتن اختصاص بدهید،چراکه جاذبه های این شهر در یک روز نمی گنجد و نیاز به حداقل 5روز اقامت دارد.
اصلی ترین اثر توریستی آتن آکروپلیس است که به عنوان دژی محکم در این شهر تاریخی در 2500سال پیش ساخته شده است و حالا ویرانه هایش گردشگران را متحیر می کند.اگر مایل باشید می توانید در یکی از هتلهای سبک کلاسیک آتن در نزدیکی این اثر ارزشمند اقامت کنید.

معرفی هتل 3ستاره Acropolis Boutique Museum

اگر مسافر شهر باستانی_توریستی آتن شدید رزرو هتل در نزدیکی آکروپلیس را فراموش نکنید این هتل 3ستاره تنها 1کیلومتر با این بنای با شکوه عصر باستان فاصله دارد.هزینه ی رزرو هتل برای هر شب هم از حدود 34یورو آغاز می شود که می تواند به صرفه ترین اقامت برای شما باشد.
ساختمان هتل قدیمی و از معماری کلاسیک بهره برده است.بدو قدم گذاشتن در هتل متوجه دکوراسیون کلاسیک هتل می شوید که در چنین شهر باستانی اقامت در چنین هتلی می تواند حس خوبی را به شما انتقال بدهد. در انتخاب رنگ لوازم هتل و رنگامیزی محیط از رنگهای طبیعی بهره برده اند  تا کاملا فضایی لوکس و کلاسیک را فراهم کنند.کف اتاقها از چوب است و مبلمان و تخت خوابهای چوبی و پرده های سبک کلاسیک همه و همه مناسب چنین هتلی در نزدیکی آکروپلیس هستند.
اگر این هتل را برای اقامت در آتن انتخاب می کنید نباید انتظار امکانات مدرن را داشته باشید،این هتل کاملا کلاسیک است و دارای امکانات رفاهی مناسب است.هتل دارای 22 اتاق سبک کلاسیک در 3 طبقه است.از امکانات اتاقها باید به حمام خصوصی مجهز،تلویزیون،تلفن،مینی یخچال،صندوق امانات،تخت خوابهای باشکوه و مبلمان کلاسیک اشاره کرد.

هتل 3ستاره Acropolis Boutique Museum

هتل 3ستاره Acropolis Boutique Museum

قبل از اقدام به رزرو هتل باید توجه کنید که در این هتل از استخر و سونا خبری نیست و فقط باید به فکر گردشگری در یونان باستان باشید. اما خیالتان راحت دسترسی به اینترنت رایگان در کلیه ی فضاهای هتل امکان پذیر است.در این هتل تنها صبحانه به صورت بوفه سرو می شود و با نشستن در فضایی آرام می توانید صبحانه تان را با خیال راحت میل کنید.
اصلی ترین علت رزرو این هتل نزدیکی آن به آکروپلیس،پارتنون،معبد زئوس،دروازه هادریان و بسیاری از سایتهای توریستی شهر آتن است.اگر قصد خرید هم داشته باشید به مراکز خرید Ermou و Kolonakiبسیار نزدیک خواهید بود.

اردیبهشت 20, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط