سفر ارزان قیمت به روسیه

در صورتی که هوای سفر به روسیه را کرده ولی برای پرداخت هزینه ی گزاف چنین تور خارجی، کمی مردد هستید، با کمی ملاحظات می توانید به اندازه ی چشمگیری هزینه های سفر به روسیه را کاهش دهید.

سفر به روسیه
به طور مثال با رزرو هتلی چون هتل دو ستاره بازیس ام مسکو، در هزینه ی های سفر به این شهر گران قیمت و پرزرق و برق صرفه جویی زیادی خواهید کرد.
هتل بازیس ام مسکو اگر چه امکانات آن چنانی ندارد، اما در هنگام اقامت در این هتل راحتی و آرامش کامل خواهید داشت.
در شهر سوچی نیز هتل های نسبتا ارزان تری در قیاس با مسکو و یا سن پترزبورگ ییدا می شوند. از جمله هتل گورکی پانوراما سوچی که در عین حال مناسب بودن قیمت، هتلی با امکانات خوب و موقعیت جغرافیایی ایده آل می باشد.

سفر به روسیه
البته لازم به ذکر است که در شهر سوچی تمامی نقاط در موقعیت جغرافیایی ایده آل هستند، زیرا به هر جای این شهر که قدم بگذارید، محیط طبیعی بکر و فضایی جذاب برای گردشگرها دیده می شود.
به واقع اگر چه مسکو شهر دهان پرکن تری در روسیه به حساب می آید، اما سوچی شهری ست ارزان تر که زیرساخت های گردشگری فوق العاده ای در آن به کار برده شده است.
سیستم حمل و نقل عمومی در سوچی ارزان بوده و در این شهر می توانید از مترو، اتوبوس و یا تراموا استفاده کنید.
متروی سوچی شاید به اندازه ی متروی مسکو باشکوه و دیدنی نباشد، اما به همان اندازه کار راه انداز و کارآمد است.
برای خرید کردن هم اگر به دنبال مراکز خرید ارزان تری هستید، بهتر است به سراغ مراکز خرید شهر سوچی بروید. البته که بازدید از مراکز خرید مسکو چیزی ست که هرگز نباید از دست داد، اما اگر ترجیح می دهید سبد خریدتان از روسیه چندان گران قیمت نباشد، بهتر است قید خرید از مراکز خرید لوکس مسکو و سن پترزبورگ را بزنید.

خرداد 20, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط