سرانجام هتل ورزش بروجرد چه شده است؟

ساخت هتلهای مختلف در شهرهای کشور برای اسکان مسافران همیشه در جریان است اما تازه ترین اخبار هتلداری حاکی از آن است که هتل ورزش بروجرد بلاتکلیف است. این هتل که ساخت آن از سال 88 شروع شده است هنوز تکمیل نشده است.
بنا به گفته ی محمود ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد درباره این پروژه، پروژه هتل ورزش همچنان 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در سه، چهار سال اخیر هیچ‌گونه اعتباری به آن تزریق نشده است.

 

هتل ورزش بروجرد
او همچنین ادامه داد: سال گذشته قرار بود این پروژه به بخش خصوصی واگذار شود اما با مخالفت برخی مسئولان شهرستان مواجه شد و وزارت ورزش بحث واگذاری را منتفی اعلام کرد.

ترابی با اشاره به اینکه هتل ورزش باید با اعتبارات استانی تکمیل شود، افزود: با حدود 700 تا 800 میلیون تومان می‌توان این پروژه را تکمیل کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد ظرفیت خوابگاهی این پروژه را 150 نفر اعلام کرد و یادآور شد: هتل ورزش در نزدیکی ورزشگاه ولایت قرار دارد و با تکمیل آن به راحتی می‌توانیم میزبانی‌ها بزرگ را به عهده بگیریم و نگرانی از بابت اسکان ورزشکاران نداشته باشیم.

 

هتل ورزش بروجرد

وی خاطرنشان کرد: به مدیرکل ورزش و جوانان استان دو پیشنهاد دادم؛ یا از محل 0.27 درصد مالیات بر ارزش افزوده که به ورزش استان‌ها اختصاص می‌یابد به این طرح اعتبار تخصیص دهیم و یا از منابع دیگر پروژه‌ها، کم و به هتل ورزش تزریق کنیم. تاکنون بالغ بر یک میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و اگر اعتبار موردنظر در اختیار قرار بگیرد تا پایان سال این پروژه را تکمیل خواهیم کرد.

تیر 14, 1396 1:32 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط