زین پس تور مالزی را میتوانید با هتل حلال رزرو کنید

بنا بر تازه ترین اخبار گردشگری، هتلی در مالزی احداث شده است که محصولاتی که ارائه می دهد حلال است و پذیرای مسافران مسلمان و غیر مسلمان است که با خرید تور مالزی عازم این کشور می شوند. همچنین گفته می شود در این هتل حلال از یک کارشناس امور اسلامی برای آموزش اصول اسلامی و شریعت به کارکنان بهره خواهد برد.

 

زین پس تور مالزی را میتوانید با هتل حلال رزرو کنید
ضمنا بعد از پذیرش میهمان غیرمسلمان، اتاق‌های هتل برای تضمین حلال بودن، نظافت ویژه خواهد داشت. تمام غذاهایی که در این هتل سرو می شود حلال است و مهمانان غیر مسلمان می توانند رد اتاق های خصوصی خود گوشت خوک مصرف کنند.
این هتل در نزدیکی برج های دو قلوی پتروناس، که یکی از جاذبه های گردشگری مالزی است، قرار گرفته است و ، با دریافت گواهینامه حلال، از این پس از هر دو جنبه خدمات و محصولات به شریعت اسلامی پایبند خواهد بود.
“سراج‌الدین سهیمی”، مدیر سازمان اعطای گواهینامه حلال گفت: تعداد درخواست‌ها برای گرفتن گواهینامه حلال در میان رستوران‌ها و هتل‌های مالزی از سال ۲۰۱۲ تاکنون ۳۰ درصد افزایش در هر سال داشته است.
این در حالیست که صنعت گردشگری مالزی در سال های اخیر رونق چشمگیری داشته است، لذا توسعه ی چنین هتلهایی می تواند به جذب مسافران به رزرو هتل در این کشور کمک شایانی کند.

اردیبهشت 9, 1396 5:50 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط