زیباترین هتل های اروپا

با توجه به حجم زیاد توریست هایی که هر ساله همراه و همسفر با تور گردشگری اروپا به این قاره می آیند، هتل های بسیاری در اروپا ساخته شده و می شود. قاره ی سبز اروپا یکی از مقاصد گردشگری فوق العاده بی نظیر دنیاست. در کشورهای دیدنی و شهرهای زیبای اروپا با مناظر طبیعی شگفت انگیز و مکان های تفریحی و گردشگری ساخت بشر، می توانید روزها به گشت و گذار و تفریح مشغول باشید.
در نقطه نقطه ی اروپا هتل های زیبا، راحت و فوق العاده ای ساخته شده که برای اقامت مسافران خوش قریحه ایده آل می باشد. برخی از هتل های اروپایی مطابق به روزترین استانداردها و مدرن ترین دکوراسیون ها ساخته شده اند و برخی دیگر را می توان جزو بناهای تاریخی دانست که از لحاظ قدمت نیز دارای ارزش تاریخی می باشند. اما در این مطلب به خاص ترین و زیباترین هتل های اروپا پرداخته ایم.

رزرو هتل در اروپا
هتل موناسترو سانتا روزا

این هتل در جنوب اروپا و بر روی بلندای یک صخره ی بسیار باشکوه قرار گرفته است. در واقع هتل موناسترو سانتا روزا در قرن 17 یک صومعه بوده و بعدها توسط یک فرد ثروتمند آمریکایی خریداری شده و به هتلی لوکس و مجلل تبدیل گردید. هنوز نیز افرادی که برای اقامت در این هتل به رزرو این مکان می پردازند، بعد معنوی آن را در نظر گرفته و حال و هوای دیگری برای خود متصور هستند.

رزرو هتل در اروپا
هتل اسکلاس فوسچی

این هتل در مجاورت دریاچه ی فوسچی واقع شده و با وجودی که بنایی به جا مانده از معماری قرن پانزدهم می باشد، با مرمت های فوق العاده حرفه ای و حفظ اثر به همان سبک دوران ساختش، به مکانی بی نظیر و با ارزش تاریخی بالا برای اقامت تبدیل شده است. در سال های مختلف بخش های متفاوتی از این هتل به دست معماران ماهر و زبده ترمیم شده و بیشترین سعی در حفظ هتل به شکل اصلی و با کیفیت قدیمی اش صورت گرفته است.

زیباترین هتل های اروپا
هتل “d’Angleterre”

این هتل در شهر ژنو سوئیس قرار گرفته و می توان آن را در اندازه ی هتل های لوکس و خاص اروپا دانست. رستوران این هتل سوئیسی یک رستوران بسیار عالی ست که به جای دیوارهایش از کف رستوران تا سقف شیشه استفاده شده است. اگر این هتل را برای اقامت انتخاب نکنید، نیز به شما توصیه می کنیم صرف یک وعده ی غذایی در رستوران هتل d’Angleterre را از دست ندهید. تماشای مناظر بی نظیر اطراف در حالی که غذا میل می کنید، بسیار جذاب خواهد بود.

زیباترین هتل های اروپا
هتل گالیسی

هتل گالیسی یک هتل با 22 ویلای زیبا و خاص می باشد. هر یک از این ویلاها به سبک متفاوتی دکور شده و برای مسافران از هر سلیقه ای که باشند، یک ویلای مورد پسند در این هتل پیدا خواهد شد. فضای اطراف هتل گالیسی محوطه ای سرسبز و مملو از درختان و گل و گیاهان زیبا می باشد.

زیباترین هتل های اروپا
هتل “ماندارین اورینتال”

این هتل در پراگ واقع شده و دارای 99 اتاق می باشد. هتل ماندارین پراگ را می توان یک شاهکار بی نظیر از معماری قرن 14 دانست. هتل بارها مرمت شده و با وجود این که در نظر یک مکان قدیمی می آید، اما امکانات رفاهی و کیفیت هتل بسیار بالاست.

زیباترین هتل های اروپا
هتل Peninsula

این هتل در شهر پاریس واقع شده و می توان آن را رویایی ترین هتل اروپا دانست. دکوراسیون داخلی فرانسوی بی نظیر هتل Peninsula حیرت زده تان خواهد کرد.
به جز این هتل ها، هتل های بی نظیر و لوکس دیگری نیز در قاره ی اروپا وجود دارند که اقامت در هر یک می تواند بهترین اوقات را برای توریست هایی که به این مناطق می روند، بسازد.

تیر 28, 1395 11:17 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط