زیباترین دریاچه های اروپا کدامند؟

دریاچه های ایتالیا بسیار زیبا و با نشاط اند. در این مطلب 4 مورد از آنها را معرفی میکنم. اما لازمه بازدید از آنها خرید تور ایتالیا با هتل ۵ ستاره است. تا سفری ماندگار را داشته باشید. رزرو هتل مناسب در هر سفری 50 درصد ماجراست!

دریاچه اورتا

دریاچه اورتا

دریاچه اورتا

اگر به دنبال آرامش هستید پیشنهاد این است که از دریاچه اورتا دیدن کنید. و پس از دریاچه اورتا به جنگل ها و کوه ها پناه ببرید. چشم انداز دریاچه زیبا است. جزیره فضایی مناسب برای قدم زدن آرام و عاشقانه است. حتما از بازارهای رنگارنگ و باسیلیکای قرن 12 دیدن کنید.

دریاچه مگوره

دریاچه مگوره

دریاچه مگوره

دریاچه مگوره یکی از دریاچه های ایتالیا و سوئیس است که در مرز بین آنها تشکیل شده است. دومین دریاچه ایتالیا (Maggiore به عنوان “دریاچه بزرگ” به معنای “دریاچه بزرگ”) در سمت جنوب آلپ واقع شده است.

این دریاچه آب و هوای مدیترانه ای دارد که باعث رشد گیاهان عجیب و غریب می شود. زمانی که شکوفه ها بر روی تپه شکوفه می کنند، دریاچه بسیار زیبا است.

دریاچه گاردا

دریاچه گاردا

دریاچه گاردا

دریاچه شمالی گاردا توسط یخبندان ایجاد شده است و بزرگترین دریاچه ایتالیا است. این دریاچه زیبا که محدود به کوه ها است، یک فضای مناسب و محبوب برای تعطیلات است.

این دریاچه شامل چند جزیره، از جمله Isola del Garda است که در آن سنت Francis of Assisi یک صومعه را در سال 1220 تأسیس کرد. مسافرت بین شهرها در دریاچه با کشتی انجام می شود. درختان پرتقال و لیمو و درختان زیتون در سواحل دیده می شوند و منظره زیبایی را ایجاد کرده اند. این دریاچه محلی مناسب برای دوچرخه سواری، قایقرانی و موج سواری است.

دریاچه کومو

دریاچه کومو

اگر می خواهید به دیدن افراد مشهور بروید، دریاچه کمو جایی مناسب است. دریاچه کومو جاذبه توریستی برای رومیان است. بسیاری از افراد مشهور تعطیلات را در امتداد دریاچه می گذرانند.

این دریاچه یکی از عمیق ترین دریاچه ها در اروپا است، 400 متر (1،300 فوت) عمق دارد. مسافران برای چشم انداز زیبای دریاچه به این منطقه می آیند.

مرداد 14, 1396 11:14 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط