زمان تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول هر ساله با موضوع عرضه ی آخرین طلا و جواهرها و سرویس های روز دنیای جواهرات در ترکیه برپا می شود. این نمایشگاه دارای شرکت کنندگان زیادی شامل افراد بزرگ و به نام در این صنف است و بنابراین تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول یکی از تورهای پر طرف دار در بین مردم در سرتاسر جهان و بخصوص ایران است.

تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

یکی از بازدید کنندگان اصلی این نمایشگاه ایرانیان هستند. در این نمایشگاه همچنین آخرین ماشین هایی که برای تولید طلا و جواهر استفاده می شوند و سنگ های قیمتی تولید می کنند و به روز ترین متدها در انها استفاده می شود نمایش داده می شوند.
تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول طی دو بار و به فاصله ی چند ماه از هم در استانبول برگزار می شود و فرصت خوبی برای همه ی صادر کننده های طلا و جواهر در سرتاسر دنیاست که بتوانند دستاوردهای خود را در دومین کشور بزرگ صادر کننده ی طلای ناب عرضه کنند.
برای  رزرو هتل ارزان می توانید هتل 4 ستاره ی گرند خلیج را انتخاب کنید. این هتل نزدیک میدان تقسیم است و امکانات و تسهیلات رفاهی زیادی را عرضه می کند . همچنین هتل گرند خلیج دارای یک رستوران بین المللی هم هست که غذاهایی مخصوص ذائقه های مختلف را عرضه می کند.

مهر 7, 1394 12:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط