زمان اقامت در هتل چطور بهداشت را رعایت کنیم؟

از آنجایی که همه نوع افراد در هتل ها رفت و آمد دارند رعایت بهداشت یکی از ضروری ترین مسائل اقامت در هتل است.

اگرچه کارکنان هتل بسیار بر امور بهداشتی حساسند و پس از هر اقامت تمام ملحفه ها را می شویند اما اگر شخص به ویروسی آلوده باشد با شست و شو خطر به طور کلی رفع نمی شود!

اگر شما هم قصد سفر و اقامت در هتل را دارید بهتر است این نوشته را بخوانید لزوما همه نکات بهداشتی را نباید کارکنان هتل رعایت کنند. این شما هستید که باید از خودتان در برابر بیماری و میکروب ها حفاظت کنید.

موارد بهداشتی هتل

کسب اطلاعات لازم در مورد هتل

از آنجایی که مشتری های قبلی هتل گزینه خوبی برای کسب اطلاعات و میزان رضایتشان از هتل مورد نظر هستند بهتر است قبل از رزرو هتل نظرات سایر کاربران را بخوانید. معمولا در بخش نظرات کاربران به کاستی های هتل اشاره می کنند و اگر مورد غیر بهداشتی باشد گزارش خواهند داد.

دستمال آنتی باکتریال با خود داشته باشید

معمولا کنترل تلوزیون و دستگیره درها آلوده ترین اشیاء به میکروب های هستند. از آنجایی که کنترل قابل شست و شو نیست پس جای خوبی برای تجمع میکروب های است. همراه داشتن دستمال های آنتی باکتریال در هتل از الزامات است تا از لمس مستقیم اشیای آلودی جلوگیری شود.

رعایت بهداشت در هتل

لیوان های آب

اگرچه لیوان های آب موجود در هتل پیش از ورود شما برق میزنند. اما معلوم نیست قبل از شما چه کسی از آن آب خورده است. بنابر این بهتر است خودتان هم یک بار دیگر آنرا بشویید و برای این کار بهتر است چند دقیقه آن ها را درون آب داغ قرار دهید.

پر خوری نکنید!

بسیاری از هتل ها معمولا صبحانه رایگان می دهند یا آنکه پول غذا هم از قبل از شما میگیرند و در عوض شما هر چه خواستید می توانید بخورید. فراموش نکنید پر خوری خودش عامل بسیاری از بیماری هاست و به خاطر غذای رایگان سفرتان را تلخ نکنید.

فروردین 22, 1397 12:43 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط