رودسر و هتل پدیدار خزر رودسر

تابستان 96 کم کم به نیمه هایش نزدیک می شود، پس تا دیر نشده با انتخاب یک مقصد گردشگری داخلی یا خارجی مناسب، اقدام به خرید تور گردشگری مرداد 96 کرده و بار و بندیل سفر را ببندید و راهی شوید. در این میان تورهای گردشگری داخلی را در الویت قرار بدهید، چراکه سبک این نوع مسافرتها بسیار هیجان انگیزتر از سفرهای شخصی است. در گوگل تور داخلی چند روزه را جستجو کنید تا با انبوه پیشنهادها روبه رو شوید.
در سفرهای داخلی فصل تابستان شمال کشور جز الویتها است. در این سفر رودسر را به شما پیشنهاد می کنیم که یکی از زیباترین نقاط شمالی کشور محسوب می شود. اقامت در هتل ساحلی پدیدار خزر این سفر را برای شما جذاب تر و هیجان انگیز تر می کند. پس در ادامه با معرفی رودسر و هتل پدیدار خزر رودسر همراه ما باشید:

تور گردشگری شهرستان رودسر گیلان

تور گردشگری شهرستان رودسر گیلان

رودسر را بشناسیم

شهرستان رودسر شرقی ترین شهرستان استان گیلان است که از شرق به شهرستان رامسر در استان مازندران همسایه است. این شهر با وسعت 1340 کیلومتر مربع سومین شهر وسیع استان گیلان محسوب می شود. این شهر از شمال به دریای خزر، از جنوب به رشته کوههای البرز، از شرق به استان مازندران و شهرستان رامسر و از غرب به لنگرود منتهی می‌ شود. رودسر دارای موقعیت جلگه ای است و در 13 کیلومتری لنگرود و 43 کیلومتری رامسر واقع شده است. این شهر در قسمت کوهستانی سردسیر و بسیار خوش آب و هوا است و در قسمت شمالی که به دریا ختم می شود دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است.
مردم این شهر را به دلیل سواحل زیبا و چشم اندازهای رویایی از جنگل انتخاب می کنند. از دیگر جاذبه های توریستی رودسر می توان به آبشار میلاش  رودسر،  آبشار و چشمه معدنی سجیران، چشمه دمکش فکجور رودسر، جواهردشت رودسر،   قلعه ی بندبن  و قلعه ی گردن رودسر، گنبد پیرمحله و بنای تاریخی شهرداری رودسر و پل تمیجان اشاره کرد. اگر با تور گردشگری به این منطقه سفر کنید، قطعا بازدید از بخشی از این مکانها جز برنامه خواهد بود.
در این سفر باید در هتل 4ستاره ی پدیدار خزر که یکی از زیباترین هتلهای شمالی کشور است اقامت کنید.

تور گردشگری شهرستان رودسر گیلان

معرفی هتل 4ستاره ی پدیدار خزر رودسر

این هتل 4ستاره در جاده ی رودسر به رامسر در 5کیلومتری شهرستان رودسر در منطقه ی حسن سر در خیابان ساحلی2 واقع شده است. هتل پدیدار خزر رودسر یک هتل ساحلی بسیار شیک است که می توانید با اقامت در اتاقهای شیک آن آرامش دریا را از نزدیک لمس کنید.

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر دارای 35 واحد اقامتی است که شامل هتل و ویلاهای دوبلکس و سوئیتهای لوکس می شود. در طراحی این مجموعه نهایت تلاش صورت گرفته تا نیمی از اتاقهای هتل و تقریباً تمامی ویلا ها و سوئیتها روبه دریای خزر باشند.
به غیر از آن طراحی شیک فضاهای هتل باعث می شود ما اقامت در این هتل را به شما پیشنهاد کنیم. اتاقها و سوئیتها بسیار زیبا و هنرمندانه برای استراحت مهمانان تدارک دیده شده اند. در اتاقها کلیه ی امکانات رفاهی نظیر سیستم تهویه مطبوع، مبلمان و تخت خوابهای شیک و راحت، یخچال، تلویزیون صفحه تخت، حمام مجهز به سشوار و لوازم بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و اینترنت در اتاق با پرداخت هزینه فراهم شده است.
از دیگر امکانات هتل باید به رستوران و لابی و دسترسی رایگان به اینترنت در لابی اشاره کرد. در ضمن باید گفت قیمت رزرو این هتل از حدود 200 تا 692هزار تومان است.

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

هتل پدیدار خزر رودسر

مرداد 5, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط