رزرو یک هتل رویایی برای کتاب دوستان

رزرو هتل B2 Boutique

رزرو هتل B2 Boutique

شاید گه گاه خبری از یک هتل لوکس با فلان ویژگی شنیده شود و همیشه “ترین” ها هستند که نامشان مطرح می شود. اما هتلی در شهر زوریخ، با ایده ای خلاقانه و متفاوت، با هزاران نسخه کتاب از مهمانان پذیرایی می کند و رزرو هتل B2 Boutique، برای کسانی که به کتاب علاقه دارند، جایی رویایی و پر از هیجان است.
هتل B2 Boutique در مرکز شهر زوریخ قرار دارد. اینجا تنها یک هتل نیست. B2 Boutique هم هتل است، هم مجموعه ای از چشمه های آب گرم و کتابخانه ای عظیم.
این هتل 4 طبقه و 6 اتاق دارد. مجموعه B2 Boutique در 1996 با تغییر کاربری از کارخانه شیر به هتل، شامل مجموعه‌ای از فروشگاه‌ ها، سالن هایی برای جشن‌ و عکس ‌برداری، دفتر گوگل در زوریخ و چشمه‌ آب‌گرم و حمام‌ های حرارتی در پشت‌‌ بام با آب چشمه ه‌ای طبیعی ، است.
این هتل در فاصله سه دقیقه ای با بزرگ ترین مرکز خرید زوریخ یعنی بان‌هوف‌شتراسه فاصله دارد. یکی از بزرگ ترین سالن های کارخانه شیر سازی قدیمی، اکنون لابی هتل است. صندلی ‌های راحتی روبروی شومینه، میزهای قهوه‌خوری با پایه‌هایی از کتاب و مبلی بزرگ با گنجایش ۲۰ نفر، این سالن را تزیین کرده ‌اند. اما آنچه که نگاه را به خود جلب می کند، در کنار در ورودی لابی است: کتابخانه‌ ای که دیوارهای ۱۱ متری آن کاملا با کتاب پر شده است. ۳۳ هزار جلد کتاب در این مجموعه وجود دارد که کلکسیون بی نظیر از ژانرها، سبک ها و ساختارهای ادبی مختلف است.
چلچراغ ‌های ساخته شده از بطری ‌های نوشیدنی نیز یکی دیگر از مواردی است که در این هتل که نظر مهمانان را جلب می کند.
اکثر کسانی که برای رزرو این هتل می آیند، کتاب دوستانی هستند که به بررسی و بازدید از مجموعه 33 جلدی کتابخانه هتل B2 Boutique علاقه دارند.

رزرو هتل B2 Boutique

رزرو هتل B2 Boutique

دی 13, 1394 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط