رزرو هتل کورش یزد با تخفیف 8درصدی

اگر قصد این را دارید که ارزان تر به شهر باستانی یزد سفر کنید می توانید از تخفیف رزرو هتل بهره مند بشوید.یکی از هتلهای یزد که رزرو آن شما را با کاهش 8درصدی قیمت روبه رو می کند رزرو هتل 3ستاره سنتی کورش یزد است. هتل 3ستاره کورش یزد با قرار گیری در بافت سنتی شهر یزد با محیطی سنتی امکانات درخوری را برای مهمانانش ارائه می دهد.

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

این هتل در محله ی فهادان یزد واقع شده و دارای قدمت 400ساله است.هتل کورش از معماری اصلی ایرانی بهره برده  و در عین حال مجهز به کلیه ی امکانات رفاهی ومدرن است.این هتل در محل خانه ی تاریخی حاج علی اکبر نجفی یزدی در مرکز بافت سنتی شهر یزد و همجوار با زندان اسکندر و مسجد جامع یزد قرار دارد.
هتل دارای معماری سنتی و فضاهای با صفایی است که همگی سنت ایرانی را تداعی می کنند.برای گردشگران خارجی نیز این فضا می تواند بسیار لذت بخش باشد.آنها می توانند در این شهر باستانی با اقامت در این هتل بیش از پیش با فرهنگ ایرانی آشنا شوند.
اتاقهای هتل ساده و مجهز به امکاناتی مانند یخچال ،تلویزیون،سرویس بهداشتی و تخت خوابهای راحت هستند.هتل امکانات دیگری مانند رستوران ،کافی شاپ ، سالن کنفرانس متوسط ، تاکسی سرویس ، چایخانه سنتی با انواع نوشیدنیهای سنتی ایرانی و  گشت را برای رفاه حال مهمانان خود ارائه می دهد.

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

هتل 3ستاره سنتی کورش یزد

در آخر باید گفت رزرو هتل با تخفیف 5تا 8درصدی از 95تا185هزار تومان است.
آدرس: استان یزد ، شهر یزد ، خیابان امام خمینی ، محله فهادان ، نرسیده به زندان اسکندر ، رو به روی سازمان صنایع دستی و گردشگری

اردیبهشت 4, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط