رزرو هتل سه ستاره در شهر صوفیه ی بلغارستان

اگر برای سفر به یک کشور متفاوت با بناهای تاریخی و مناظر طبیعی زیبا و حیرت انگیز برنامه ریزی می کنید، بلغارستان می تواند یک مقصد گردشگری فوق العاده باشد.
شهر صوفیه با داشتن تاریخی غنی و مردمی با سنت های پیچیده، در تور بلغارستان ارزان قیمت اولین شهری ست که از آن بازدید خواهید کرد.
فروش تور بلغارستان را از صفحه تور بلغارستان پارمیدا تورز بخواهید.
قیمت تور بلغارستان نسبت به دیگر تورهای خارجی در رده ی مناسبی قرار داشته و به خصوص اگر در رزرو هتل کمی سطح توقعات خود را پایین آورده و یکی از هتل های سه یا چهار ستاره را انتخاب نمایید؛ هزینه ی سفر شما به بلغارستان به مراتب کاهش خواهد یافت.

هتل آریس

هتل آریس یکی از هتل های سه ستاره ی خوشنام در شهر صوفیه ی بلغارستان به شمار می رود که با اقامت در آن کمبودی به لحاظ امکانات رفاهی احساس نخواهید کرد. تنها تفاوت این هتل با هتل های پنج ستاره ی صوفیه نداشتن امکانات تفریحی و ورزشی نظیر استخر و سالن بدنسازی و … می باشد.
همین طور برای صرف غذا نیز نباید چندان روی رستوران هتل آریس حساب باز کنید. البته این خود فرصتی ست که به سراغ رستوران های لوکس و جذاب بلغاری در شهر صوفیه بروید.

امکانات هتل آریس صوفیه

از امکانات هتل سه ستاره ی آریس در شهر صوفیه بلغارستان می توان به داشتن پذیرش بیست و چهار ساعته و شبانه روزی، روزنامه، اتاق ها پاک و بدون سیگار، فضای مخصوص سیگاری ها، آسانسور، تاکسی سرویس، انبار بار و چمدان، خدمات خانه داری، لاندری و خدمات واکس، ترانسفر رایگان فرودگاهی، اتوکشی، فکس و کپی، فروشگاه خرید هدایا و سوغاتی، مرکز تجارت، سیستم تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی و گرمایشی مجهز و مدرن، و… اشاره کرد.

تور بلغارستان و رزرو هتل آریس در شهر صوفیه

تور بلغارستان و رزرو هتل آریس در شهر صوفیه

تور بلغارستان و رزرو هتل آریس در شهر صوفیه

تور بلغارستان و رزرو هتل آریس در شهر صوفیه

خرداد 31, 1396 5:24 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط