رزرو هتل در کیش : هتل داریوش

سفر به مناطق جنوبی کشور در فصول سرد و معتدل بهتر است، چرا که با معتدل شدن آب و هوا، سفر لذت بخش تری تجربه میشود. حال که در بهار به سر میبریم و هوا نیز مطبوع است ،برای علاقه مندان به شهرهای جنوبی کشور الان بهترین فرصت است تا با رزرو آنلاین هتل به یکی از مقاصد گردشگری در جنوب کشور سفر کنند و از مناظر زیبای سواحل جنوبی کشور دیدن کنند.

حزیره ی زیبای کیش یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در جنوب است که این روزها گردشگران بسیاری را پذیرا است. این جزیره ی زیبا به همراه سواحل زیبایش، دارای هتلهای بسیار لوکسی است که توسط بسیاری از مسافران داخلی و خارجی انتخاب میشوند. با این حال که فصل مناسب برای سفر به کیش از راه رسیده است، سایت آرمان سفر، پیشنهاد ویژه ی خود را به رزرو هتل با تخفیف اختصاص داده است که هتلهای کیش نیز شامل این تخفیف ها میشود.

اگر این جزیره جز گزینه های انتخابی شما است، برای رزرو هتل در کیش، گزینه ای بسیار مناسبی برای شما در نظر گرفته ایم که میتوانید با استفاده از تخفیف 20 درصدی، در آن اقامت کنید، و پیشنهاد ما چیزی نیست جز هتل داریوش کیش.

رزرو هتل - هتل داریوش کیش

رزرو هتل – هتل داریوش کیش

هتل داریوش

این هتل پنج ستاره یکی از بزرگترین و مجلل ترین هتلهای کیش است که معماری آن الهام گرفته از تخت جمشید است و در زمینی به وسعت تقریبا 121 هزار متر مربع ساخته شده است. این هتل که دارای 500 تخت است در قسمت شمال شرقی جزیره ی کیش همانند نگینی میدرخشد.
امکانات بسیار زیادی در این هتل وجود دارد که تعداد محدودی از آنها در زمین تنیس، دوچرخه سواری، قایقرانی در دریاچه ی موجود در هتل، پارک دلفین، باغ پرندگان خلاصه میشود. فاصله ی اندک این هتل تا فرودگاه، 6 دقیقه، از دیگر نقاط مثبت است که شما را مجاب به رزرو این هتل میکند.به علاوه هزینه یک شب اقامت در هتل داریوش کیش از حدود 335هزار تومان آغاز می شود.

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

فروردین 24, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط