رزرو هتل در مشهد: هتل نگین

با رسیدن به روز شهادت امام رضا (ع)، سفرهای زیارتی به مشهد مقدس به اوج خود می رسند. رزرو هتل نزدیک حرم در مشهد بهترین انتخابی ست که می توانید برای اقامت در مشهد داشته باشید. در میان هتل هایی که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا ساخته شده اند، هتل نگین یکی از هتل های مناسب به نظر می رسد.

این هتل در فاصله ی 300 متری حرم امام رضا (ع) ساخته شده و دارای امکانات بسیار خوبی می باشد که می توانند سفر شما را به سفری آسوده و خوش تبدیل سازند.

این هتل در یکی از تاریخی ترین خیابان های مشهد ، خیابانی که محل تشییع امام قریبمان بوده است، قرار دارد. هتل نگین مشهد در 6 طبقه و 40 اتاق ساخته شده است و به امکاناتی نظیر پارکینگ، کافی شاپ 24 ساعته ، روم سرویس 24 ساعته ، لاندری ، گشت های نیمروزی ، لابی مجلل و تجهیزاتی شامل پنل صوتی ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مرکزی ، رزرو بلیت ، رستوران سنتی و اینترنت و ایرلس مجهز شده است و برای مسافران بسیار مناسب است. برای رزرو هتل در مشهد، انتخاب های متفاوتی وجود دارد، اما این هتل میتواند برای شما سفر نسبتا ارزانتری را به ارمغان آورد.

آدرس:مشهد – میدان طبرسی – خیابان نوغان

به ویژه با مراجعه به آدرس زیر می توانید هتل نگین را با تخفیف ویژه ای رزرو کرده و با این کار در مخارج سفر زیارتی خود تا حد امکان صرفه جویی نمایید:

http://www.armansafar.com/discount.php

آذر 7, 1395 4:40 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط